HaberlerGaziantep haberGTO, İstanbul'daki terör saldırısını kınadı

GTO, İstanbul'daki terör saldırısını kınadı - Gaziantep haber

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis Başkanı ve Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Settar Konukoğlu, İstanbul'da gerçekleştirilen hain terör saldırısında şehit olanlara Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi.

GTO, İstanbul'daki terör saldırısını kınadı

Konukoğlu, yayımladığı mesajda Türkiye'nin birlik ve beraberliğini hedef alan bu terör saldırısını lanetledi. Terörün hiçbir açıklaması olamayacağını vurgulayan Konukoğlu, 'Mübarek Mevlit Kandili arifesinde gerçekleştirilen bu alçakça saldırıyı yapanları ve arkasındaki karanlık güçleri nefretle kınıyorum' ifadelerini kullandı. Saldırı sonrası birçok ailenin ocağına ateş düştüğünü ifade eden Konukoğlu, terör eyleminde yakınlarını kaybedenlerin acısını paylaştığını belirterek, 'Saldırıların amacı ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yöneliktir. Şerden, kandan ve kaostan beslenen bu hainler asla emellerine ulaşamayacaklardır. Ülkemizin neresinde olursa olsun huzurumuzu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. İstanbul'da polislerimizi ve sivilleri hedef alan hain saldırıyı nefretle kınıyor, milletimize baş sağlığı diliyorum' dedi.
Konukoğlu, bu tür hain saldırılara cevabın birlik ve beraberlik olacağını vurgulayarak, milletini ve devletini seven herkesi sağduyulu davranması gerektiğini kaydetti.SIRADAKİ HABER
}