HaberlerSamsunlu Milletvekilleri polisin acısını paylaştı

Samsunlu Milletvekilleri polisin acısını paylaştı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı hep birlikte omuza omuzayız. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir' dedi.

Samsunlu Milletvekilleri polisin acısını paylaştı


İstanbul'da meydana gelen menfur terör saldırısı sonucunda şehit olan polisler ve hayatını kaybedenlerin acısını paylaşmak üzere Kavak Emniyet Müdürlüğü'ne taziye ziyaretinde bulunuldu. Taziye ziyaretine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan yaptığı konuşmada, 'İstanbul'da gerçekleştirilen hain saldırı sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Polislerimizin yanında olduğumuzu ifade etmek amacıyla buradayız. Başımız sağ olsun. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı hep birlikte omuza omuzayız. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir' dedi.
Terörün sonu gelene kadar mücadelemizi sürdürmeye devam edileceğini belirten AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 'Millet olarak hep birlikte omuz omuza mücadelemizi vermeye devam edeceğiz. Terörün her türlüsü şiddetle kınıyoruz. Polislerimizin her zaman yanındayız. Terörün maksadı kaos ortamı oluşturmaktır, milletimizin huzurunu bozmaktır. Ancak terör bu amacına hiçbir zaman ulaşamayacaktır. Yapılan bu hain saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}