HaberlerKocaeli HaberleriKörfez teröre karşı tek yürek oldu

Körfez teröre karşı tek yürek oldu - Kocaeli Haberleri

Körfez'de yüzlerce kişiyle birlikte İstanbul'daki hain saldırıya tepki için yürüyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, polis merkezini ziyaret ederek güvenlik güçlerine 'Her zaman yanınızdayız' mesajı verdi.

Körfez teröre karşı tek yürek oldu

İstanbul'da 38 kişinin şehit olduğu ve 155 kişinin yaralandığı terör saldırısına tepki için ellerinde bayraklarla sokaklara çıkan Körfezliler, 'Şehitler ölmez' sloganlarıyla teröre lanet okudular. Tütünçiftlik Tuğrul caddesinde gerçekleştirilen yürüyüşe Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Başkan Yardımcısı İsa Taş, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, meclis üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tütünçiftlik Tuğrul caddesinde gerçekleştirilen yürüyüşte zaman zaman duygusal anlar yaşanırken, çevredekiler de alkışlarıyla yürüyüşe destek verdi. Ellerinde Türk bayraklarıyla 'şehitler ölmez' diye haykıran Körfezliler, yürüyüş sonrasında da şehitlerimiz için dua etti. Ardından Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu, polislere Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim takdim etti.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yürüyüş sonrasında ilçedeki polis noktalarını ziyaret ederek nöbet tutan güvenlik güçlerine taziyelerini sundu. 'Bütün güvenlik güçlerimizin arkasındayız' diyen Başkan Baran, 'Yaşanan hain saldırılar, bizim ilerleyişimizi durduramayacak. Bu millet onlara gereken en güzel cevabı verecektir. Allah sizlerden razı olsun, hakkınız ödenmez' ifadelerini kullandı.

Körfez teröre karşı tek yürek oldu

SIRADAKİ HABER
}