HaberlerBaşkan Tok'a hizmet teşekkürü

Başkan Tok'a hizmet teşekkürü

Samsun Din Görevlileri Derneği Başkanı Nuh Can ve Yönetim Kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret ederek, camilere yaptıkları hizmetler için teşekkür etti

Başkan Tok'a hizmet teşekkürü

Samsun Din Görevlileri Derneği Başkanı Nuh Can ve Yönetim Kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u ziyaret etti. Dernek Başkanı Can, Başkan Tok'un camiler konusundaki hassasiyetinin ve özverili çalışmalarının kendilerini son derece mutlu ettiğini söyledi. Başkan Tok'a teşekkür plaketi veren Can, "Camiler yüce dinimizde çok önemli bir yere sahiptir. Dernek olarak camilerimizin bakımı ve yenilenmesi çalışmalarında en büyük destekçilerimizden biri olan İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a ve ekibine çok teşekkür ederim" dedi.

DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK
Samsun Din Görevlileri Derneği'nin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Başkan Tok ise, "Samsun Din Görevlileri Derneği Başkanı Nuh Can ve Yönetim Kurulu üyelerini belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Camiler manevi olarak çok büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda sosyal birer alan olarak da büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle imkanlarımız doğrultusunda elimizden gelen her türlü desteği sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Özellikle daha eski camilerimizin boyama, peyzaj çalışmaları, halılarının yenilenmesi bir çok bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşıladık ve bundan sonra da desteklerimiz devam edecektir" dedi.

Öte yandan İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe sınırları içerisinde bulunan camilerde 1 yılda yaklaşık 670 bin TL'lik bakım ve onarım çalışması yapıldığı bildirildi.

 SIRADAKİ HABER