Haberler14 Aralık burç yorumları

14 Aralık burç yorumları

14 Aralık burç yorumlarını okuyabilirsiniz

14 Aralık burç yorumları

KOÇ
Kalbiniz boşsa bugün çapkınlığınız üstünüzde. Karşı cinse cazip görünmek için son derece şık ve bakımlı görünmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin her şeyi yaparsınız.

BOĞA
Bugünden sonra yapmak istedikleriniz ile ilgili kendinize bir yol haritası çizebilir, aklınıza gelen en ilginç fikirleri bir kâğıda dökmek ve hemen uygulamaya geçmek isteyebilirsiniz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin

İKİZLER
Kafandaki düşüncelerin hızına yetişmekte zorlanabilirsiniz. İletişim yeteneğinizi kullanarak sürpriz iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Sonuca götüren becerileriniz, iddialı karakterinizden kaynaklanıyor.

YENGEÇ
Gün içinde zekanız ve iletişim yeteneklerinizle ön plana çıkararak, insanları daha kolay etkileyebileceğiniz, özel yaşamınızda teklifleri değerlendirebileceğiniz bir gün söz konusu. İnsanlar size hayran.

ASLAN
Bugün sezgileriniz kuvvetli olabilecektir. Huzur ihtiyacınız artabilir. Bu ihtiyacınızı en güvendiğiniz sevdiceğinizle karşılayabilirsiniz. Ona karşı sahiplenme duygunuz da ön planda bu aralar

BAŞAK
Yakında büyük bir kalabalık içinde, coşkulu bir sevinci paylaşabilir sonunda birlikte olduğunuz insandan evlenme teklifi alabilirsiniz. Parlak, ışıltılı ve pembe günler sizi bekliyor diyebiliriz.

TERAZİ
Göz önünde olacağınız ortamlarda rahatlamaya ihtiyacınız var. Kendinizi işinize verecek, aile hayatınızdaki zorlanmaları çalışarak unutmayı isteyeceksiniz. Ama unutmayın asla yalnız değilsiniz.

AKREP
Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız her şeyiniz çok mükemmel. Hayatta böyle güzelliklere sahip olmak ayrı bir şans değerlendirin.

YAY
Geleceğinizle ilgili kurduğunuz düşler sizi umut dolu, canlı biri yapıyor. Bu durumda sizin verimli görüşmeleriniz yapmanıza neden oluyor. Böyle devam ederseniz. Başarı sizin için kaçınılmaz olur.

OĞLAK
Bugünlerde aşka kapalı tutmaya çalıştığınız kapınız aralanabilir. Yaratıcı ve üretken biri olmanızda hem aile içinde hem de dostlarınız tarafından aranan bir insan haline geliyorsunuz.

KOVA
Duygularınız gelgit yaşasa da iç sesinize kulak vermelisiniz. Kalbiniz son derece iyilik ve güzellik saçıyor. Aynı zamanda sevgilinizle herkesi imrendiren ve kıskandıran bir ilişki sürdürüyorsunuz.

BALIK
Bugün duygusal olarak ailevi konular sizi meşgul edebilir. Onları çok seviyorsunuz resmen bütün amaçlarınız onlar üzerine kurulu. Bu aralar imajınızda bazı değişiklikler size iyi gelebilir.SIRADAKİ HABER
}