HaberlerMersin haberAK Parti yöneticilerinden emniyet mensuplarına taziye ziyareti

AK Parti yöneticilerinden emniyet mensuplarına taziye ziyareti - Mersin haber

AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik, İstanbul'daki hain terör saldırısını lanetleyerek, 'Acımız büyük. Yastayız ama bu terör hadiselerinin kökünü kurutacağız. Sadece polisimiz ve askerimiz değil tüm siviller, yani bütün Türk milleti olarak terör örgütünün kökünü kazımak için çalışacağız' dedi.

AK Parti yöneticilerinden emniyet mensuplarına taziye ziyareti

Ercik, yönetim kurulu üyeleri ve Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan ile birlikte Mersin Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne başsağlığı ziyaretinde bulundu.
Şehitler için yapılan duanın ardından konuşan Ercik, hain terör saldırısında hayıtına kaybedenlerden dolayı, millet olarak herkesin acısının çök büyük olduğunu belirterek, 'Yastayız ama bu terör hadiselerinin kökünü kurutacağız. Sadece polisimiz ve askerimiz değil tüm siviller, yani bütün Türk milleti olarak terör örgütünün kökünü kazımak için çalışacağız. Bu güç birliği ile birlikte alçak terörü sıfırlayacağız. Çünkü artık tek bir şehidimiz bile fazla. Bunun için hepimiz üzerimize ne düşüyorsa yapacağız ve başaracağız' diye konuştu.
Hangi mensubiyette olursa olsun terörün karşısına millet olarak tek yürek dikilerek bu işin üstesinden geleceklerini kaydeden Ercik, 'Bu millet bu yapılanların altında kalmayacak. Bu hainleri kendi kanlarında boğacağız. Bu kalleş saldırılara Türk milletinin tahammülü bitti. Nerede nasıl hareket edileceğine işaret edildiğinde de millet olarak herkes gereğini yapacaktır. İnşallah bu saldırı son olur. Türkiye dünyanın en güzel ülkelerinden birisi. Adeta bir cennette yaşıyoruz. Bu cenneti içimizdeki hainlerle, dış mihrakların yönlendirmesiyle cehenneme çevirmeye çalışıyorlar. Buna müsaade etmeyeceğiz. Bu ülkede herkes mutlu ve müreffeh yaşayabilir. Bir tanesinin sonunu 15 Temmuz kalkışması sonrasında getirdik. Bunu Türk milleti tek yürek olup yaptı. PKK'ya da aynısını yapacak. Biz bütün emniyet teşkilatının yanındayız. Onlar vatanı milleti için göğsünü siper ederken biz de yaparız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Allah bir daha böyle bir acıyı bu millete yaşatmasın' ifadelerini kullandı.

AK Parti yöneticilerinden emniyet mensuplarına taziye ziyaretiSIRADAKİ HABER
}