HaberlerÇorum HaberleriAK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ;

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ; - Çorum Haberleri

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, terör olaylarının Türkiye'yi teslim alamayacağını söyledi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ;

Anadolu Medya ve Yayıncılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kılıç ve TV 19 Yönetmeni Rabianur Hoşgör, AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarı dilediler.
İstanbul'da ki hain terör saldırısını kınadıklarını belirten Anadolu Medya ve Yayıncılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kılıç, 'Birliğimizi, kardeşliğimizi hedef alan bu terör olayları karşısında asla yılmayacağız. Bu terör saldırısını gerçekleştirenleri ve arkasında ki karanlık güçleri şiddetle lanetliyorum. Ülkemizde inşallah bundan sonra böyle olayların yaşanmamasını temenni ediyorum. Terör terördür. Terörün yeri ve zamanı yoktur. İki gün öncesinde huzur operasyonu yapıldı ancak yine de önleyemedik. Terör belasından bir an önce kurtulmalıyız' diye konuştu
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ da TV 19 Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kılıç ve ekibine başarılar diledi. Çorum'un tek ulusal kanal olma özelliği taşıyan TV 19'a yayın hayatında başarılar dileyen Karadağ, AK Parti İl Başkanı olarak basının yerini ve önemini çok iyi bildiklerini söyledi. Basının topluma hizmet anlamında ciddi bir güç olduğunun farkında olduklarını belirten Karadağ; 'Ülkemizin gerek huzuru gerek ekonomik kalkınması iktidar partisinin hizmetlerinin duyurulması noktasında ciddi bir görev üstlendiğinden şüphemiz yok. Daha önce basın mensubu olarak da çalıştığım için basının içinden gelen birisiyim. Basınla diyaloglarımız hep olumlu olacak' diye konuştu.
10 Aralık Cuma günü İstanbul'da yaşanan terör olayı ile ilgili açıklamada bulunan Karadağ, saldırıyı şiddetle kınadıklarını ifade etti. Terör eylemlerinin ister PKK, ister FETÖ, ister DAEŞ, İster DHKP-C ve diğer örgütlerden hangisinden gelirse gelsin bir insanlık suçu olduğunu ve şiddetle kınadığını kaydeden Karadağ, terörün Türkiye'nin geleceğini ve Türk milletinin huzur ve sükûnunu hiçbir zaman teslim alamayacağını belirterek, millet olarak terörün hep karşında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini kaydetti.
Karadağ, ayrıca son terör eylemlerinden sonra Cuma günü Ulucami'de Sivil Toplum Kuruluşları tarafından şehitler için düzenlenecek mevlid ve gıyabi cenaze namazı programına katılacaklarını söyledi.

SIRADAKİ HABER
}