HaberlerManisa HaberleriPazarcı esnafından teröre ortak tepki

Pazarcı esnafından teröre ortak tepki - Manisa Haberleri

Manisa Pazarcılar Odası, Manisa'nın en büyük pazarı olan Perşembe Pazarının girişine 'Terörü lanetliyoruz. Tek ses, tek yürek' yazılı pankart ve Türk bayrağı asarak teröre karşı ortak tepkilerini ortaya koydu. Pazarcı esnafı da eline aldığı Türk bayrağı ile 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' sloganı atarak teröre karşı ortak tepkilerini dile getird

Pazarcı esnafından teröre ortak tepki

İstanbul'da 10 Aralık tarihinde Çevik Kuvvet polisine yönelik yapılan terör saldırısı sonrası toplumun her kesiminden daha güçlü bir şekilde teröre karşı birlik beraberlik mesajları verilmeye başlandı. Manisa Pazarcılar Odası da şehrin en büyük pazarı olan Perşembe Pazarının girişini Türk bayrakları ile donatıp, üzerinde 'Terörü lanetliyoruz. Tek ses, tek yürek' yazılı pankart asarak ortak tepkilerini dile getirdi.
Manisa Pazarcılar Odası Başkan Yardımcısı Mahmut Günal, 'İstanbul'da yaşanan menfur saldırıdan dolayı biz pazarcı esnafı olarak, Manisa Pazarcılar Odası olarak bunu tüm camiamız adına lanetliyoruz, kınıyoruz. Cenab-ı Allah bir daha bizlere böyle büyük acılar yaşatmasın. Vefat edenlere Allah'tan rahmet ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Çok zor şartlar altında bu görevi yapan pazarcı esnafı her zaman olduğu gibi bugün de devletinin yanındadır. Bugün de emniyet teşkilatının, ordusunun yanındadır. Çok zor şartlar altında kış şartları altında, soğuk havalarda mesleğini icra eden pazarcı esnafı her zaman askerinin, polisinin, ordusunun yanındadır' dedi.
Pazarcı esnafı da eline aldığı Türk bayrağı ile 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' sloganı atarak teröre karşı ortak tepkilerini dile getirdi.

Pazarcı esnafından teröre ortak tepki

SIRADAKİ HABER
}