HaberlerMuğla HaberleriTerör saldırısına tepkiler sürüyor

Terör saldırısına tepkiler sürüyor - Muğla Haberleri

Muğla'nın Menteşe ilçesinde İstanbul'da düzenlenen terör saldırısına tepki amacıyla sivil toplum kuruluşları temsilcileri, üniversite öğrencileri spor kulüplerinin taraftar grupları tarafından protesto yürüyüşü gerçekleştirildi. Akşam saatlerinde Menteşe Sınırsızlık Meydanı'nda bir araya gelen grup, Türk ve Türk Cumhuriyetlerinin bayrakları bir s

Terör saldırısına tepkiler sürüyor

Protesto yürüyüşü öncesi İstanbul'da şehit düşen polislerin isimleri tek tek okundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından grup adına açıklama yapan Gökhan Çam, Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmak adına yapılan her türlü saldırıyı lanetlediklerini belirterek, 'Haince, kalleşçe, namussuzca yapılan saldırıyı kınıyoruz. Ülkemizin bağımsızlığına, bütünlüğüne ve Cumhuriyetimize kastedecek düşmanlara karşı kanımızın son damlasına kadar savaşmaya hazırız' dedi.
Açıklamanın ardından Kuran-ı kerim okunarak şehitler için dua edildi. Sınırsızlık Meydanı'nda bir araya gelen grup, Menteşe Emniyet Müdürlüğüne yürüdü. Emniyet Müdürlüğü önünde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunan ve İstiklal Marşı'nı okuyan grup, daha sonra polislere çiçek verdikten sonra dağıldı.

Terör saldırısına tepkiler sürüyor

SIRADAKİ HABER
}