HaberlerSamsunpor Teknik Direktörü Özköylü: Başarıya aç, oyuncu istiyorum

Samsunpor Teknik Direktörü Özköylü: Başarıya aç, oyuncu istiyorum

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, yapacakları transferleri belli bir kritere göre planladıklarını ifade etti.

Samsunpor Teknik Direktörü Özköylü: Başarıya aç, oyuncu istiyorum

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, yapacakları transferleri belli bir kritere göre planladıklarını ifade etti. Özköylü, "Amacımız belli bir yaş aralığında başarıya aç, kulübün ekonomik durumunu da yıpratmayacak oyuncular almak" dedi

BİR SÜRÜ OYUNCU VAR
Devre arası transfer dönemiyle cezası son bulacak Samsunspor'da tüm gözler takıma yeni katılacak isimlere çevirildi. Teknik Direktör Osman Özköylü de bu konuda titiz bir çalışma yürüttüklerini ifade etti. Deneyimli teknik adam, "Abartısız söylüyorum, bir sürü oyuncu Samsunspor'a gelmek istiyor. Gerek kamuoyu oluşturarak, gerek bizlere ulaşarak, gerekse menajerleri vasıtasıyla bu isteklerini dile getiriyorlar. Ancak biz titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.

SİSTEME UYGUN İSİMLER
Özköylü, "Benim belli bir oyun sistemim var. Görev yaptığım her takımda topun ağırlıklı olarak bizde kaldığı, hem göze hem de skora hitap eden oyunlar oynadık. Kazanırken de, kaybederken de iyi futbol oynadık. Hedefim bunu burada da sağlamak. Alacağımız futbolcular da bu sisteme uymalı. Bununlar birlikte belli bir yaşın üzerinde oyuncu istemiyorum. Çok ekstra isimler olursa 'evet' derim. Bunun dışında başarıya aç, kulübün ekonomik yapısına ve benim sistemime uyacak isimler üzerinde yoğunlaşıyoruz" dedi.

SAHA ŞARTLARI KÖTÜ
Kalan iki maçı da değerlendiren Özköylü, şöyle konuştu: "Eskişehirspor maçında çok iyi futbol oynadık ama halen 11 puandayız. İyi oyuna maalesef puan yok. Sadece mental anlamda takımı bir noktaya taşıyor. Giresunspor maçı malum hava koşulları nedeniyle çok zor bir sahada oynanacak. Burada iyi futbol beklemek hayacilik olur. İyi mücadele edip, sonuca gitmek istiyoruz. Giresun ve Göztepe maçlarından puan olarak ne alırsak, kardır. Bu iki maçtan alacağımız puanlar, ikinci yarıya bizi biraz daha rahatlatır."

 

SIRADAKİ HABER
}