Haberlerİstanbul HaberleriTrabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta'dan Başkan Altınok Öz'e ziyaret

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta'dan Başkan Altınok Öz'e ziyaret - İstanbul Haberleri

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta'dan Başkan Altınok Öz'e ziyaret

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu üyeleri Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Altınok Öz'ün makamında gerçekleşen ziyarette Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, 'Sayın Başkanım bizi makamınızda kabul ettiğiniz için öncelikle sizlere teşekkür ediyoruz. Kartal'da yeşil alanları artırarak, spor alanları açarak gençleri bu alanlara teşvik etmek için yaptığınız çalışmaları yakından takip ediyoruz. Sporun gelişmesi, desteklenmesi ve gençlerin spora yönlendirilmesi konusundaki yaklaşımınızı takdir ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum' dedi.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ise şunları söyledi:
'Gelişen ve dönüşen Kartal'da çocuklarımızın sağlıklı gelişimi ile de yakından ilgileniyoruz. Gençlerimizi sporla ne kadar erken tanıştırırsak, kötü alışkanlıklardan o kadar uzak kalırlar. Gençleri spora yönlendirmede yöneticilere büyük görevler düşüyor, bunun bilinci ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.
Ziyaretin sonunda Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'e Trabzonspor forması hediye etti.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta’dan Başkan Altınok Öz’e ziyaret

SIRADAKİ HABER
}