HaberlerAntalya HaberleriAntalyaspor Başkanı Öztürk, Başkan Uysal'ı ziyaret etti

Antalyaspor Başkanı Öztürk, Başkan Uysal'ı ziyaret etti - Antalya Haberleri

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı ziyaret etti.

Antalyaspor Başkanı Öztürk, Başkan Uysal'ı ziyaret etti

Ali Şafak Öztürk başkanlığındaki Antalyaspor Yönetim Kurulu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı makamında ziyaret etti. Başkan Uysal, Muratpaşa'da sporun her branşında altyapı konusunda önemli bir atılımı gerçekleştirdiklerini söyledi. Özellikle okul bahçelerine yaptıkları spor salonlarıyla sporun tabana yayılması konusunda Antalya'nın önemli bir açığını kapattıklarını dile getiren Başkan Uysal, Antalyaspor Kulübü Derneği'yle de ortak projeler geliştirmek ve gençlerin spora olan katılımını arttırmak için işbirliği protokolü imzaladıklarını aktardı.
Antalyaspor'un her türlü tartışmanın dışında tutarak kentin takımı olarak değerlendirdiklerinin altını çizen Başkan Uysal, 'Bu bakışımızı Muratpaşa'da trafo binalarına dahi işledik. Sokak ressamlarımız kuruluşunun 50'inci yılında Antalyaspor armasını parklarımıza ve mahallerimize taşıdık. Ayrıca Muratpaşa'nın en merkezi notlarından bulunan bir parkımıza da Antalyaspor 50'nci Yıl Parkı adını verdik' diye konuştu.
Kırmızı beyazlı takıma her koşulda desteklerinin devam edeceğini belirten Başkan Uysal, Antalyaspor yöneticilerini, Atatürk'ün Antalya'ya gelişinin yıldönümü 6 Mart'ta düzenlenecek 'Arabadan in bisiklete bin' kampanyasının paydaşı olmaya davet etti. Bu kampanyada amacın bir ulaşım aracı olarak bisiklete dikkat çekmek olduğunu dile getiren Başkan Uysal, 'O gün binlerce Antalyalı'nın işe bisiklete gitmesini sağlamak istiyoruz' dedi.
Ziyarette Ali Şafak Öztürk, ziyaret dolayısıyla Başkan Uysal'a '07' numaralı Antalyaspor forması ve takım atkısı hediye etti.

Antalyaspor Başkanı Öztürk, Başkan Uysal’ı ziyaret etti

SIRADAKİ HABER
}