Haberlerİstanbul HaberleriKağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç Şehitler Tepesi'nde

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç Şehitler Tepesi'nde - İstanbul Haberleri

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, terör saldırısının meydana geldiği Beşiktaş Şehitler Tepesi'ni ziyaret ederek terörü lanetledi. Polis memurlarına başsağlığı dileyen Başkan Kılıç, 'Terör vasıtasıyla dünyayı kan çanağına çeviren küresel güçleri buradan lanetliyoruz' dedi.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç Şehitler Tepesi'nde

Beşiktaş'ta yaşanan hain terör saldırısının ardından Şehitler Tepesi'ne ziyaretler devam ediyor. Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da şehitleri anmak için olay yerine gelip dua etti. Olay yerine karanfiller bırakan Başkan Kılıç, olay yerinde bulunan polis memuruna başsağlığı diledi. Şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu.

'Kalbimiz şehitlerimizin yakınlarıyla'
Saldırıyı lanetleyen Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, 'Kağıthane Belediye çalışanlarımızla, işçi temsilcilerimizle birlikteyiz. Kalbimiz şehitlerimizin yakınlarıyla, kalbimiz yaralılarla. Dua ediyoruz, şehitlerimize rahmet diliyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Terörü kınıyoruz, lanetliyoruz. Teröre destek verenleri kınıyoruz, lanetliyoruz. Terör vasıtasıyla dünyayı kan çanağına çeviren küresel güçleri buradan kınıyoruz, lanetliyoruz. Arkasındaki ülkeleri güçleri kınıyoruz. Dünyada ekranlarının karşısına geçip efendilik, demokratlık, sevgi, hoşgörü ifadeleri kullanıp arkasından da dünyayı kan çanağına çevirenleri bir kere daha kınıyoruz. Dünyadaki acımasız küresel güçlerin bir oyunu olarak da burada 44 kardeşimiz hayatını kaybetti. Tekrar rahmet diliyoruz' dedi.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç Şehitler Tepesi’nde

SIRADAKİ HABER
}