HaberlerKayseri HaberleriVali Kamçı Şehitlerimizin Mevlidine Katıldı

Vali Kamçı Şehitlerimizin Mevlidine Katıldı - Kayseri Haberleri

Vali Süleyman Kamçı, İstanbul Dolmabahçe Vodafone Arena Stadyumunda görevli polis memurlarına yönelik BTÖ mensuplarınca düzenlenen bombalı saldırı sonucu şehit düşen polis memurları Yasin İke ve Osman Börklüoğlu için düzenlenen mevlit programlarına katıldı.

Vali Kamçı Şehitlerimizin Mevlidine Katıldı

Vali Kamçı, ilk olarak şehidimiz Osman Börklüoğlu'nun Melikgazi ilçesi Belsin Mahallesinde bulunan baba ocağını ziyaret etti. Aileye bir kez daha başsağlığı dileyen ve her zaman yanlarında oldukları mesajını veren Vali Kamçı, şehit ailelerinin kendilerine şehitlerimizin emaneti olduğunu Valilik, Kaymakamlık ve devletin bütün kurumlarının şehit ailelerinin yanında olduğunu ifade etti.
Mevlide Vali Kamçı'nın yanı sıra, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları ile birlikte vatandaşlar da katıldı.
Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan mevlit programında dualar okundu.
Mevlidin ardından Vali Kamçı, yine aynı gün İstanbul Dolmabahçe'de yaşanan hain saldırıda şehit düşen polis memuru Yasin İke'nin Esenyurt Mahallesinde düzenlenen mevlit programına katılarak ailenin yanında oldu.
Yasin İke'nin mevlit programına Vali Kamçı'nın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları ile vatandaşlar katıldı. Burada şehit ailesiyle bir süre sohbet eden Vali Kamçı şehit ailelerinin yanında olduklarını bir kez daha ifade ederek, aileye başsağlığı diledi. Mevlit programında şehidimizin ruhu için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Vali Kamçı Şehitlerimizin Mevlidine Katıldı

SIRADAKİ HABER
}