HaberlerMilli seferberliğe tam destek

Milli seferberliğe tam destek

Samsunlular, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tüm terör örgütlerine karşı milli bir seferberlik çağrısına tam destek verdi

Milli seferberliğe tam destek

Samsunlu vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 32. Muhtarlar Toplantısı'nda PKK, DEAŞ, FETÖ, DHKP-C gibi terör örgütlerine karşı 'milli seferberlik' ilanına tam destek verdi. Samsun'daki bazı vatandaşlar, milli seferberlik ilanıyla ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

CANIMIZI VERİRİZ
Fatih Yüksel: "Biz bu işin üstesinden geleceğiz. Cumhurbaşkanımız 'yalnızım' dediğinde bizim yüreğimiz, içimiz titriyor. İnşallah bundan sonraki süreçte ona ve ülkemize layık bir vatandaş olarak, bunların da üstesinden geleceğiz. Bunun çözümü neyse onu yaparız, gerekirse evimizi bölüşürüz. Sonunda canımızı vermek de varsa, onu da veririz."

BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ
Hüseyin Balcıoğlu: "Bu saldırılar hem içerden hem de dış cephelerden geliyor. Bizim birlikte hareket etmemiz lazım. Halkımızda bir tedirginlik var. Korkmamaları lazım. Şüpheli bir araç ya da bir şahıs gördükleri zaman güvenlik güçlerine bildirmeleri gerekir. Ben Kıbrıs Barış Harekatı'nda çatışmaya girdim. Hiçbir zaman korkmadım. Vatan için ne gerekiyorsa o yapılmalıdır. Milli seferberlik, milli irade demektir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına sonuna kadar destek veriyorum."

EZAN SUSMAYACAK
Nurten Soysal: "Biz bu terörle hep beraber mücadele edeceğiz. Bir engelli vatandaş olarak gerekirse çatışmaya bile girerim. Biz Türk, Kürt, Alevi, Sunni biriz ve beraberiz. Ülkemizi bölmek isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz. Bizim bayrağımız ilelebet göklerde kalacak. Ezanımız da susmayacaktır. Ben Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayım."

VATAN İÇİN ÖLÜRÜM
Recep Uzunkaya: "Millet olarak terörün karşısında durmamız gerekiyor. Ben bu saldırıları gerçekleştirenleri şiddetle kınıyorum. Ben her türlü Cumhurbaşkanımızın yanındayım. Bu vatan için ölmeye her an hazırım."

ERDOĞAN DÜNYA LİDERİ
Servet Şahin: "Bu saldırılar alçak saldırılardır. Dış kuvvetler Türkiye’yi bölmek ve yok etmek için ellerinden geleni yapıyor. Bunu sağır sultan bile duydu. Ben Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yanındayım. Kendisi dünya lideridir. Allah Cumhurbaşkanımızı bu zamanda bize bir şans olarak gönderdi. Sonuna kadar kendisine bu yolda destek veriyoruz."

BİR AN ÖNCE YOK OLSUNLAR
Ali Arslan: "İnşallah bu terör örgütleri bir an önce yok olur. Bu saldırıları yapanları şiddetle kınıyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun. Böyle bir lider Türkiye’ye daha önce gelmedi. Milli seferberlik konusunda da sonuna kadar Cumhurbaşkanımızın yanındayım."

VATAN İÇİN NE YAPSAK AZ
Selahattin Erci: "Bu saldırıları gerçekleştirenler zalim insanlar. Ben sonuna kadar Cumhurbaşkanımızın yanındayım. Bu vatan için ne yapsak az gelir. Biz sokaklara yeni yeni çıkıyoruz. Bu korkaklığımızdan değil. Türk'ün gücü herkese yeter. Zulmün ve terörün her zaman karşısındayız."

CUMHURBAŞKANININ YANINDAYIZ
Ahmet Acar: "Bu haince saldırıları şiddetle kınıyorum. Ben Cumhurbaşkanımın çağrısına sonuna kadar destek veriyorum. Bu bir ölüm kalım meselesi ise her türlü ölürüm de kalırım da. Biz bu davada haklıyız. Ayrıca HDP’li milletvekillerini de şiddetle kınıyor, onların cezalandırılmasını istiyorum."

Dilber BAHADIR

 

SIRADAKİ HABER
}