Haberlerİstanbul HaberleriGüngören esnafı şehitleri andı

Güngören esnafı şehitleri andı - İstanbul Haberleri

İstanbul'da Güngören esnafı Beşiktaş'ta gerçekleşen terör saldırısını lanetlemek için bir araya geldi. Esnafa Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman da destek verdi.

Güngören esnafı şehitleri andı

Merter'de faaliyet gösteren esnaf ve iş adamları Cuma namazı sonrası Beşiktaş'ta düzenlenen terör saldırısına tepki göstermek amacıyla bir araya geldi. Güngören'de bulunan Veysel Karani Camii'nde namazlarını kılan ve şehitler için dualar eden esnaf ve vatandaşlar, namaz çıkışı meydanda toplanarak teröre karşı bir araya geldi.
Ellerine Türk bayraklarıyla meydanda toplanan esnafa Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman'ın yanı sıra Güngören Kaymakamı Zafer Orhan, Güngören İlçe Emniyet Müdürü Murat Bingöl ve birçok vatandaş da destek verdi. Alanda ve cami önünde şehitler için lokma dağıtıldı.
Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman, 'Ülkemizin zor günlerinde milleti, esnafı, sivil toplum kuruluşları kenetlenmiş durumda devletinin yanında olduğunu göstermiş durumda. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Rabbim inşallah bir daha bizi böyle kötü olaylarla baş başa bırakmaz. Bırakırsa da birlik ve beraberliğimizle bunu her zaman aşacağız. Halep'te yaşanan bir insanlık dramı var onun için de kenetlenmemiz gerekiyor, çalışmamız gerekiyor. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun' şeklinde konuştu.
Merter esnafı İlçe Emniyet Müdürü Murat Bingöl'e çiçek taktim edip başsağlığı dileyerek, yanlarında olduklarını dile getirdi.

Güngören esnafı şehitleri andı

SIRADAKİ HABER
}