HaberlerAdıyaman HaberleriAK Partili gençler işaret dili öğreniyor

AK Partili gençler işaret dili öğreniyor - Adıyaman Haberleri

AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları üyeleri işaret dili eğitimi almaya başladı.

AK Partili gençler işaret dili öğreniyor

AK Parti İl Başkanlığı Konferans Salonunda düzenlenen işaret dili eğitimini İşaret Dili Uzmanı ve Adıyaman Tüm Engelliler Derneği Başkanı Meltem Kahraman verdi. İşaret dili eğitimine Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, yönetim kurulu üyeleri, liseli ve üniversiteli gençler katıldı.
Engellileri daha iyi anlamak ve iletişim kurmakta sorun yaşamamak adına işaret dili eğitimi almaya başladıklarını ifade eden AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, işaret dili eğitimi sonrası engeliler ile daha iyi anlaşabileceklerini söyledi.
Herkesin bir engelli adayı olduğunu belirten Oğuz Mutlu, 'İşitme engeli kardeşlerimiz ile gündelik hayatta daha iyi anlaşabilmek için AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları olarak işaret dili eğitimlerimize başladık. Engelli vatandaşlarımız toplumun ayrılmaz bir parçasıdır. Doğuştan veya daha sonra bazı sebeplere bağlı olarak gerçekleşen engelli olma hali, her insanın her zaman karşılaşabileceği durumlardan biridir. Engeli kardeşlerimizi daha iyi anlamak onlara her yerde yardımcı olabilmek için işaret dili kursumuz devam edecektir. Kurs sonunda katılımcılara sertifika verilecektir' dedi.

AK Partili gençler işaret dili öğreniyor

SIRADAKİ HABER
}