HaberlerKayseri haberKayseri Sanayi Odası patlamayı lanetledi

Kayseri Sanayi Odası patlamayı lanetledi - Kayseri haber

Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Erciyes Üniversitesi yakınlarında özel halk otobüsüne karşı yapılan bombalı saldırıyı nefretle ve lanetle kınadı.

Kayseri Sanayi Odası patlamayı lanetledi


Başkan Büyüksimitci mesajında şu ifadelere yer verdi; 'Kayserimizdeki Erciyes Üniversitemiz yakınlarında içinde kahraman askerlerimizin ve öğrencilerimizin bulunduğu özel halk otobüsüne bombalı saldırı gerçekleştirilmiştir. Bu hain saldırı aziz milletimizi ve bizleri de derinden üzmüştür.

Milletimizin birliğini ve huzurunu, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü hedef alan bu haince ve alçakça gerçekleştirilen saldırılar, hiçbir zaman amacına asla ulaşamayacaktır. Askerimizin, polisimizin, öğrencilerimizin ve masum sivillerin canına kast eden hain terör eylemlerini bir kez daha nefretle ve lanetle kınıyoruz.

Alçakça gerçekleştirilen bu saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Kayserimizin ve milletimizin başı sağolsun'SIRADAKİ HABER