HaberlerGalip Öztürk: ' 15 Temmuz ruhu ile cevap vereceğiz '

Galip Öztürk: ' 15 Temmuz ruhu ile cevap vereceğiz '

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, milli seferberlik duyguları ile vatana sahip çıkmamız gereken bir dönemden geçtiğimizin altını çizerek, 'Bölmek, fitne sokmak isteyenlere her zaman 15 Temmuz ruhu ile cevap vereceğiz. Herkes vatandaşlık bilinciyle üzerine düşeni yaparsa, milli mücadelede zafer bizim olur' diye konuştu

Galip Öztürk: ' 15 Temmuz ruhu ile cevap vereceğiz '

15 Temmuz ruhu ile cevap vereceğiz


TOFED Kurucu Onursal Başkanı ve Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Türkiye Otobüsçüler Sosyal Dayanışma ve Eğitim Vakfı’nın (TOSEV), 15-18 Aralık tarihleri arasında Batum’da gerçekleştirdiği organizasyonda sektör temsilcileri ile biraraya geldi.

Konuşmasına İstanbul ve Kayseri’deki hain terör saldırısında şehit olan vatan evlatlarımıza Allah’tan rahmet dileyerek başlayan Öztürk, “Terörle bizi yıldırabileceklerini zannedenler sadece yanılırlar. Türk milleti büyük bir millettir. 15 Temmuz’da hepimizin birer Ömer Halisdemir olacağını dünyaya göstermiş bir millete üç tane bomba patlatarak korku veremezsiniz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın defalarca söylediği gibi tek bayrak, tek vatan, tek millet” dedi.

EN GÜZEL CEVAP
15 TEMMUZ RUHU
Milli seferberlik duyguları ile vatana sahip çıkmamız gereken bir dönemden geçtiğimizin altını çizen Öztürk, “Sektörün sorunlarıyla elbette uğraşmalıyız ama bu sorunlarla uğraşırken dil, din, ırk, bölge ayrımı gözetmeksizin Anadolu coğrafyasının farklılıklarını zenginliğimiz olarak görmek zorundayız. Bölmek fitne sokmak isteyenlere her zaman 15 Temmuz ruhu ile cevap vereceğiz. Herkes "acaba ben ne yapmalıyım?" diye sormadan, vatandaşlık bilinciyle üzerine düşeni yaparsa, milli mücadelede zafer bizim olur" diye konuştu.

Öztürk ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi içindeki paralelcilerin otogarı pasifize etmek amacıyla yeni bir otogar yeri belirlediklerini, Başbakan Binali Yıldırım’ın ise bu dosyayı kaldırıp attığını ifade etti.

 SIRADAKİ HABER
}