HaberlerÇorum haberOsmancık Kaymakamı Aslan İncelemelerde Bulundu

Osmancık Kaymakamı Aslan İncelemelerde Bulundu - Çorum haber

Osmancık Kaymakamlığı görevine geçen hafta başlayan Selçuk Aslan, ayağının tozu ile Jandarma-Polis asayiş yol kontrol noktaları ve devlet hastanesinde inceleme yaparak bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Osmancık Kaymakamı Aslan İncelemelerde Bulundu

Geçtiğimiz hafta 15 Aralık Perşembe günü eski görev yeri Rize'nin Pazar ilçesinden ayrılarak yeni görevine başlayan ve ardından Çorum Valisi Necmettin Kılıç'ı ziyaret ederek göreve başladığını arz eden Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan, görevine başlar başlamaz hafta sonuna denk gelmesine rağmen ayağının tozuyla ilçeyi olabildiğince hızlı tanımak, pek çok mevkii ve kurumların coğrafi konumlarını görebilmek için inceleme ve ziyaretlerde bulundu.
Şehir girişlerinde bulunan Jandarma-Polis asayiş yol kontrol noktalarını akşam saatlerinde ziyaret ederek görev yapan polis ve jandarma personeli ile sohbet edip bilgi almasının ardından son günlerde yaşananlarla ilgili bazı hatırlatmalar yaparak başarı dileklerinde bulundu.
Asayiş yol kontrol noktalarından ayrılarak gece Osmancık Devlet Hastanesine acil servisine gelen Kaymakam Aslan, acil servise müracaat eden vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileterek, nöbette olan hastane personelini ziyaret etti.
Kaymakam Selçuk Aslan, Şehri tanıma amaçlı yaptığı gezi sırasında Kızılırmak kıyısından Osmancık kalesi ve Tarihi koyunbaba manzarası eşliğinde Osmancık hatıra selfie fotoğrafı çekinerek sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı.

Osmancık Kaymakamı Aslan İncelemelerde BulunduSIRADAKİ HABER
}