HaberlerNevşehir HaberleriAK Parti'de yılın son il danışma meclis toplantısı yapıldı

AK Parti'de yılın son il danışma meclis toplantısı yapıldı - Nevşehir Haberleri

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Aralık ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

AK Parti'de yılın son il danışma meclis toplantısı yapıldı

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Gökmen Yamangil'in divan başkanlığında yapılan İl Danışma Meclisi Kuran'ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başladı.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver'in açılış konuşması ile devam eden Aralık ayı il danışma meclisi toplantısında yapılan ve yapılacak olan teşkilat çalışmaları hakkında partililere bilgiler verildi. İl Danışma Meclisi Toplantısında daha sonra sunumlara geçildi. İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, birer sunum yaptı.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver başkanlığındaki Aralık ayı İl Danışma Meclisi Toplantısına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, Belde Başkanları, Köy ve Mahalle temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.
Yaklaşık 3 saat süren toplantı soru cevap kısmı ile sona erdi.

AK Parti’de yılın son il danışma meclis toplantısı yapıldı

SIRADAKİ HABER
}