Haberler19 Aralık burç yorumları

19 Aralık burç yorumları

19 Aralık burç yorumlarını okuyabilirsiniz

19 Aralık burç yorumları

KOÇ
Çevrenizde bulunan abartılı insanlardan uzak kalın. Boş konuşmalardan siz de rahatsız oluyorsunuz. Aynı zamanda bugün geçmiş konuları çok konuşabilir arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Onların desteği önemli

BOĞA
Karşınızdaki insana bin beş yüz kere kırılmış olduğunuzu belirtmenize rağmen bir şeyler yapmıyorsa boş verin o sizin gibi bir mücevheri kaybettiği için üzülsün. Siz değerli bir insansınız. Üzülmeyin.

İKİZLER
Artık bazı şeylerin farkına varmanız gerekmiyor mu? Ailenizi son günlerde iyice ihmal ettiniz. Bugünler onlarla vakit geçirmek için doğru tercih olacaktır. Çünkü kaçtığınız her konu üstünüze daha çok gelecektir.

YENGEÇ
Yine onun isteklerini yerine getirmek için dört döneceksiniz. Neyse ki, o da size karşılığını veriyor. Çok enerjik bir gününüzdesiniz ve gözünüz dışarıda. Her zamanki evcimen haliniz bugün yanınıza uğramayacak.

ASLAN
Sürekli reddettiğiniz biri uzun süredir etrafınızda dolaşmakta ısrarlı. Hiç ummadığınız anda karşınıza çıktığında sinirleriniz bozulabilir. Duygularınız karışık olabilir ama sorunları büyütmekten kaçınmalısınız.

BAŞAK
Aşkta heyecan kadar şefkate de önem veriyorsunuz. Sığınacağınız yerin son derece güvenilir olması, sizin için çok önemli. İşteki her zamanki atılganlığınız devam ediyor ve bunun karşılığını da alıyorsunuz.

TERAZİ
Hiç ummadığınız anda, aklınızdan hiç geçmeyen bir yakınlığa hazır olun. İnce eleyip sık dokumanız gerekmeyebilir, çünkü onunla ilgili zaten olumlu düşünceleriniz var. Dostlarınızı arayın ve heyecanınızı paylaşın.

AKREP
Oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün, ateşli tartışmalar, duygusal konuşmalar, romantizm dahil her şey olabilir. Bugün, kafanızda kurduğunuz her şey üzerinize gelebilir. Ama krizleri çözmek sizin işiniz.

YAY
Parlaklığınızla göz kamaştırıyorsunuz. İş çevreniz de yakınlarınız da size çok güveniyor. Başarınızda şansın da payı çok büyük. Eş ve partner konusu bugün size keyif verecek. Konuşup anlaşmak, için ideal bir gün.

OĞLAK
Disiplininiz ve uzun vadeli çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. Bugün işler güçler hiç bitmeyecek gibi gelebilir. Biraz eğlence katarsanız hem çalışmak hem de sonuçları mutlu edebilirsiniz.

KOVA
Bugün sevgilinizin size bir sürprizi olabilir. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermenizi bekleyebilir. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Kendinizde yapacağınız yenilikler çok beğenilecektir.

BALIK
Ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Ailenizle birlikte ilerlettiğiniz işleri tekrardan canlandırabilirsiniz. Aceleci davranmak yerine mantıklı kararlar vermelisiniz.

SIRADAKİ HABER
}