HaberlerKavak OSB büyüyor

Kavak OSB büyüyor

Kavak Organize Sanayi Bölgesi'ne(OSB) yeni yatırımcıları getirmek için büyük çaba harcadıklarını belirten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, 'İşsizlik ile mücadelemiz hız kesmeden devam edecek' dedi.

Kavak OSB büyüyor

Kavak'ta Samsun Valisi İbrahim Şahin'in başkanlığında gerçekleşen Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti toplantısında açıklamada bulunan Şahin, "Kavak'ta OSB birinci etap tamamlandı ikinci etap için çalışmalar hızlandı. İş sahası konusunda Kavak kabuğunu kırdı" açıklamalarında bulundu.
Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Aylık gerçekleştirilen Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı bu ay Kavak Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirdik. Göçün önüne geçebilmek için en büyük etken iş sorununu ortadan kaldırmak. Amacımız Organize Sanayi Bölgemize çok daha güçlü ve sağlam firmaları getirerek ikinci etabı doldurmak. Birinci etap çalışmaları tamamlandı ve şuan boş yer kalmadı. İlçemizde büyük oranda işsizlik ile alakalı sorun giderildi” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}