HaberlerKayseri HaberleriAile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kriz masası oluşturdu

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kriz masası oluşturdu - Kayseri Haberleri

Kentte Cumartesi günü meydana gelen terör saldırısının ardından, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından kriz masası oluşturuldu.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kriz masası oluşturdu

Saldırının hemen ardından 50 personel ile hastanelerde ve otellerde destek ekipleri oluşturduklarını belirten İl Müdürü Nevzat Özer, 'Yaraları sarana kadar İl Müdürlüğümüzün ışıkları açık olacaktır.' dedi.
Devletin büyüklüğünü ve şefkatini bu olayda da hissettireceklerini kaydeden İl Müdürü Nevzat Özer, sözlerini şöyle sürdürdü:
'Bakanlığımızın asli görevlerinden biri de, yaralı ve hasarlı gönülleri tamir etmek. Bu bağlamda meydana gelen menfur saldırıdan sonra kriz masası oluşturduk ve 50 personelimizle birlikte yaralıların bulunduğu hastanelerde ve konakladığı otellerde hizmet vermekteyiz. Şu ana kadar kentimize 600 civarında şehit ve yaralı yakını gelmiştir. Bizzat müdürlüğümüz tarafından, acılı yakınlarımızın, otellere ve hastanelere sevkini gerçekleştirdik. Hafta sonuna kadar yine misafir bekliyoruz. Hepsi başımızın tacı. Bakanlığımızın imkanları ölçüsünde tüm yaralı ve asker yakınlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.'

SIRADAKİ HABER
}