HaberlerÇanakkale Haberleri'Şehit Polis Demet Sezen Kütüphanesi' törenle açıldı

'Şehit Polis Demet Sezen Kütüphanesi' törenle açıldı - Çanakkale Haberleri

Çanakkale'nin Bayramiç İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destekleme Programı (ÇOGEP) kapsamında 'Kazdağları Efsanesi Yeniden Başlıyor' projesi çerçevesinde 'Şehit Polis Demet Sezen Kütüphanesi' törenle açıldı.

'Şehit Polis Demet Sezen Kütüphanesi' törenle açıldı

Bayramiç Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nce yürütülen Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destekleme Programı (ÇOGEP) kapsamında 'Kazdağları Efsanesi Yeniden Başlıyor' projesi çerçevesinde, içinde 2000 kitap ve tam donanımlı 4 bilgisayar bulunan 'Şehit Polis Demet Sezen Kütüphanesi' Menderes Ortaokulu'nda törenle açıldı. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Sadettin Arslan, 'Çok önemli bir eserin açılış töreninde bulunuyoruz. Şehit polisimiz Demet sezer bilindiği gibi 15 Temmuz darbe teşebbüsünde şehit düşmüştür. Bu polisimizin adı ilelebet bu kütüphanede yaşayacak' şeklinde konuştu.
Mükemmel bir kütüphane yapıldığını, bu tür kütüphanelerin diğer okullarda da açılması gerektiğini ifade denKaymakamı Kemal Kızılkaya ise, 'Menderes Ortaokulu çok güzel bir kütüphaneye kavuştu. Bu kütüphanenin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kütüphane okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olsun' diye konuştu.

‘Şehit Polis Demet Sezen Kütüphanesi’ törenle açıldı

SIRADAKİ HABER
}