HaberlerElazığ haberElazığspor - Anagold 24Erzincanspor maçının ardından

Elazığspor - Anagold 24Erzincanspor maçının ardından - Elazığ haber

Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, oyuncularının sahaya yansıtmak istediklerini yansıtamadıklarını ifade ederken, Anagold 24Erzincanspor Teknik Sorumlusu Serdar Sabuncu ise skora odaklanmadıklarını ve en iyi oyunu ortaya koymaya çalıştıklarını söyledi.

Elazığspor - Anagold 24Erzincanspor maçının ardından

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu 3. haftasında TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor, evinde ağırladığı Spor Toto 3. Lig 1. Gurup'ta mücadele eden Anagold 24Erzincanspor'a 4-0 mağlup oldu. Maçın ardından her iki takımın teknik adamları açıklamalarda bulundu.
Zemine rağmen oyuncularının elinden geleni yaptığını aktaran Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, çok fazlada skora takılmadıklarını ifade etti.
Bir önceki maçtaki zemininden dolayı mevcut kadroda 7 tane oyuncusun adale ağrıları olduğunu vurgulayan Bektaş, 'Kulübede de 2 tane yedek oyuncumuz vardı. Birini oyuna soktuk. Onu da riske etmemek adına çok fazla zorlamak istemedik. Katkıda bulunsunlar diye hem Çağrı hem de Mesut'u 45 dakika oynatmaya çalıştık. Gençlerimiz elinden geleni yaptı. Gelecekteki planlarımızı için bu gençlerinde olabileceğini düşünerek forma verdik. Zaten transfer yasağımızdan başka oynatacak oyuncumuzda yok. Saha zemini buz. Sahaya yansıtmak istediklerini yansıtamadılar. Ama mücadele adına her şeylerini verdiler. Skora takılmıyorum. Sonuçta gruptayız ve bu maçları oynayacağız. Haftaya biz Erzincan'a gideceğiz ve yine bu çocuklarla mücadele edeceğiz' dedi.

Anagold 24Erzincanspor cephesi
6 gün içerisinde 3'üncü maçlarına çıktıklarını dile getiren Anagold 24Erzincanspor Teknik Sorumlusu Serdar Sabuncu, 'Galatasaray maçı, ligde Kartalspor ve bugün Elazığ ile 3'üncü maçımıza çıktık. Oyuncularımı savaşlarından dolayı tebrik ediyorum. Aynı kadro ile mücadele etmemize rağmen fiziksel olarak yine ayakta kalan takım biz olduk. Oyuncular eşit şartlarda mücadele ediyorlar. Onlarda kara ve buza basıyorlar. Burada da aynı şekilde buzlu bir zemin vardı. İki takım da futbol oynamaya çalıştı. Benim ve teknik ekibimin oyun felsefesi oyunu çirkinleştirmeden oynamak. Galatasaray maçında da hücum futbolu oynadık. Önde oynamaya ve pas yapmaya çalıştık. Futbolun doğru olanını ortaya koyduk. Skora odaklanmıyor ve en iyi oyunumuzu ortaya koymaya çalışıyoruz. Skor ve sonuçlarda kendiliğinden geliyor' diye konuştu.

Elazığspor - Anagold 24Erzincanspor maçının ardındanSIRADAKİ HABER
}