HaberlerTrabzon HaberleriGörele Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalan

Görele Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalan - Trabzon Haberleri

Giresun'un Görele Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Görele Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalan

Belediye meclis toplantı salonunda yapılan imza törenine Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Belediye İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Salih Önal ve işçiler katıldı. Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, yapılan iş sözleşmesinin işçilere hayırlı, uğurlu olmasını dileyerek, işçilere göstermiş oldukları performanstan dolayı teşekkür etti. Başkan Erener, 2017 yılındaki çalışmalar hakkında bilgi vererek Görele Belediyesi 3. yıl içerisinde çok başarılı işlere imza attı. Buda sizlerin üstün gayretleri neticesinde oldu. Ben sizlerden memnunum. Verilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştınız. Gelecek yıllarda da aynı performans içinde çalışarak, Görele'yi hep beraber kalkındırmaya devam edecek olduğumuza inanıyorum. Biz ne kadar iyi olursak, işlerimizde o derece güzel işliyor. Ben sizlere teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun dedi.
Belediye İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Salih Önal ise yapılan toplu iş sözleşmesinin diğer belediyelere örnek olmasını dileyerek, Başkan Erener'e teşekkür etti.
Konuşmaların ardından Başkan Erener ve Belediye İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Önal, toplu iş sözleşmesine imzalarını attılar.

Görele Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalan

SIRADAKİ HABER
}