CHP mahallelerde teşkilatlanıyor

CHP İlkadım İlçe teşkilatı, mahalle teşkilatlanması modelini partililere anlattı. CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, ''Bundan sonra mahallelerde CHP bayrağı dalgalanacak ve halkımızla beraber projeler üreteceğiz'' dedi

CHP mahallelerde teşkilatlanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlkadım İlçe Teşkilatı, İlkadım İlçesi'nde kurulması hedeflenen mahalle teşkilatı modelini partililerle paylaştı.

Star Düğün Salonu'nda gerçekleşen toplantıya eski milletvekili Adem Orman ve CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz de katıldı.

YÜKÜMÜZÜ PAYLAŞALIM
CHP'nin Türkiye'nin ve Samsun'un yarınlarını düşündüğünü ifade eden CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel'' Atatürk'ün ilk adımı attığı Samsun'da Şehr-i Samsun'da iktidar kurmak istiyorsak birbirimizden ayrılma lüksümüz yok. CHP İlkadım teşkilatı sizlerin de desteği ile büyük mücadeleyi sürdürecek. Hepinizi ilçe teşkilatımızı beraber yönetmeye davet ediyorum. Yıllarca mahallelerimizde görevlerde bulundunuz. Mahalle temsilcilerimize sadece seçimlerde, kurultaylarda değil her zaman ihtiyacımız var. Yükümüzü paylaşalım, mahalle teşkilatlanmalarını ve yönetim kurulunu oluşturalım. Bizler İlkadım şehrinde iktidar olmak istiyorsak halkımızla diyalog kanallarını sürekli açık tutmak zorundayız. Bizler, işçiyiz, emekliyiz, ezileniz ama CHP rozetini taktıktan sonra sorumluluğumuz artıyor. Bundan sonra mahallelerde CHP bayrağı dalgalanacak ve halkımızla beraber projeler üreteceğiz'' diye konuştu.

EVLERİMİZDE OTURMAYACAĞIZ
Yoğun katılımın olduğu toplantılarda enerji dolduğunu kaydeden CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz ise, ''CHP'nin yalnızca seçim dönemlerinde bir araya geldiği eleştirisi vardı. Önümüzde seçim yok ama CHP bir arada. İlkadım örgütü bu birlikteliği tesis etti. Bunu daha sonra yapılacak güzel işlerin başlangıcı olarak değerlendiriyorum. Çoğunuz, CHP'nin Samsun'da birçok belediyeyi aldığını ve Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde CHP flamalarının dalgalandığını gördünüz. Şimdi yok ise, evlerimizde köşeye çekilip oturmayacağız. Bir gün mutlaka, dışarıdaki güneş gibi aydınlık günlerde CHP'nin zafer toplantılarında bir araya geleceğiz'' ifadelerini kullandı.

Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

Erbaa'da alacak verecek meselesi yüzünden cinayet

1 Erbaa'da alacak verecek meselesi yüzünden cinayet

Göçük'te hayatını kaybedenler toprağa verildi

2 Göçük'te hayatını kaybedenler toprağa verildi

Şanlıurfa'da silahlı çatışma

3 Şanlıurfa'da silahlı çatışma

Kocaeli'de kebapçıda silahlı saldırı: 2 yaralı

4 Kocaeli'de kebapçıda silahlı saldırı: 2 yaralı

Salça yüklü kamyon yan yattı, sürücü ağır yaralı

5 Salça yüklü kamyon yan yattı, sürücü ağır yaralı

Kendisinden ayrılmak isteyen arabada infaz etti

6 Kendisinden ayrılmak isteyen arabada infaz etti

Gazi, baba evinde kurban kesilerek karşılandı

7 Gazi, baba evinde kurban kesilerek karşılandı

Karabük'te pompalı tüfekle saldırı: 3 yaralı

8 Karabük'te pompalı tüfekle saldırı: 3 yaralı

Silopi'de panzerin eve çarpmasına ilişkin dava

9 Silopi'de panzerin eve çarpmasına ilişkin dava

İki katlı binanın çatı katı alevlere teslim oldu

10 İki katlı binanın çatı katı alevlere teslim oldu


SIRADAKİ HABER