Haberler23 Aralık 2016 burç yorumları

23 Aralık 2016 burç yorumları

23 Aralık burç yorumlarını okuyabilirsiniz

23 Aralık 2016 burç yorumları

KOÇ
En iyi seçimi yaptığınıza arkadaşlarınızı inandırmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Onun size verdiği heyecan bunu zaten doğruluyor. Oldukça şanlı gününüzdesiniz. Sorumluluklarınız artıyor. Yenilikçi tarzınıza insanlar hayran oluyor.

BOĞA
Bugün ziyaretler ve konuşmalar açısından verimli geçebilir. Özgür ruhlu kişiliğiniz sizi özenilen bir insan haline getiriyor. Herkes sizi seviyor ama aynı anda kıskanıyor. Bunun sebebi hemçalışkan hem de dürüst olmanız.

İKİZLER
Bugün düşüncelerinizi daha net ifade edebilirsiniz. Alçak gönüllülüğünüz ve ağır başlılığınız beğeni topluyor. Yeni ziyaretler ya da organizasyonlar sizi farklı insanlarla buluşturabilir ve bundan oldukça keyifalabilirsiniz.

YENGEÇ
Evinize sevdiklerinize ve işine yönelik bugün daha girişken olabilirsiniz. Bu sayede problemleri daha etkin bir şekilde çözebiliyorsunuz. Bu akşam bir kutlama gününe katılarak eğlenip dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz

ASLAN
Ortaya koyduğunuz iş hacmi ile dikkati çekiyorsunuz. İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Yakında yol görünüyor. Bu yolculuk size hoş bir teklif olarak gelecek. Siz aşkınız için de elinizden geleni hatta fazlasını yapıyorsunuz.

BAŞAK
Bugün telefon trafiğiniz hayli kalabalık. Mutlu günlere hazır olmalısınız. Sevdiklerinizle bir arada olmak ya da eve yönelik bir konu üzerinde düşünmek söz konusu olabilir. Bu konuda hiçbir detayı atlamamalısınız.

TERAZİ
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Mesleki anlamda yaratıcılığınız tartışılmaz. İnsanlar sizin fikirlerinizi uygulamakta sakınca görmüyorlar. Bugün bir süprizle karşılaşabilirsiniz.

AKREP
Fazla sevgi dolu yanınız size zarar verebilir. Seçici davranmanız size oldukça fayda sağlayacaktır. Kendinize olan güveniniz iyice artıyor. Çevrenizin hikâyeleri sizin için ders niteliğinde olabilir.Dikkatli dinleyin.

YAY
Kendinizi çok huzurlu hissediyorsunuz. Sevdiğinizle birlikte son derece mutlusunuz. Birliktelik hissi sayesinde bir çok konuda başarılı oluyorsunuz. Bugün aynı zamanda beklediğiniz haberleri alabilir ailenizle vakit geçirebilirsiniz

OĞLAK
İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Sevdiğiniz değer verdiğiniz insanlarla görüşmek, iletişim kurmak için harika bir zamandasınız. Kendinize küçük bir ödül vermelisiniz. Bol bol dinlenin.

KOVA
İçinizden geldiği gibi davranıyorsunuz. Bu yüzden de bazı insanlar size farklı ya da sahte gelebiliyor. İnsanlarla fazla içiçe bulunmamayı tercih ediyorsunuz. Bugün kendinize vakit ayırıp bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

BALIK
Yaratıcılığınızı daha iyi ifade edebileceğiniz akıcı bir gündesiniz. Tecrübelerinizi ortaya koyabilir yeni fikirler peşinde olabilirsiniz. Aşkta mutlu olmak sizi son derece keyiflendiriyor. Bugün birçok konuda yüzünüz gülebilir.SIRADAKİ HABER
}