Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Terörü tasfiye ediyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve beraberindeki heyet, Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde incelemelerde bulundu. Karaaslan, 'Yeni dönemde terörle mücadele etmiyoruz. Terörü hayatımızın her alanında tasfiye ediyoruz' dedi

Terörü tasfiye ediyoruz

AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan ve beraberindekiler, Sur ilçesinde devam eden çalışmaları yerinde incelemek üzere Diyarbakır’a geldi. Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar ve parti yöneticileriyle birlikte Gazi Caddesi’ndeki esnafı gezen Karaaslan, burada vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi.

İncelemelerin ardından açıklama yapan Karaaslan, terörün yakıp yıkmayı ve yok etmeyi amaçladığını belirterek, buna karşılık kendilerinin kapsamlı bir çalışma yaptığını ve yeniden imar ve inşa etmeyi hedeflediklerini belirtti. Kentte zarar görmüş kültür varlıklarının olduğuna dikkat çeken Karaaslan, "Bunların restorasyonlarıyla ilgili olarak hızla Kültür Bakanlığımız devreye girdi. Diyarbakır’ın aynı zamanda yeşil alana ihtiyacı vardır. Bunu da destekleyecek projeleri sırasıyla hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Yeni dönemde terörle mücadele etmiyoruz. Terörü hayatımızın her alanında tasfiye ediyoruz. Terörü hayatımızın merkezinden çıkarıyoruz. Bunu yaparken de yöntemler çeşitlilik arz ediyor. Bunların bir kısmı güvenlik önlemleridir" diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 3 takımı geçebildi

1 Samsunspor 3 takımı geçebildi

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

2 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

Samsuna elektronik kelepçe

3 Samsun'a elektronik kelepçe

Sağlıkçılara izin yasağı

4 Sağlıkçılara izin yasağı

Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

5 Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

Bakan Müezzinoğlundan kıdem tazminatı açıklaması

6 Bakan Müezzinoğlu'ndan kıdem tazminatı açıklaması

SAMSUNSPORA AĞIR FATURA

7 SAMSUNSPOR'A AĞIR FATURA

Taklit gıdalardan uzak durun

8 Taklit gıdalardan uzak durun

Bereket

9 Bereket...

Otogarda kaçak  sigara baskını

10 Otogarda kaçak sigara baskını


SIRADAKİ HABER