HaberlerSamsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Lige iyi başlamalıyız

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Lige iyi başlamalıyız

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, ikinci yarının ilk 3-4 haftasında iyi sonuçlar alarak, takıma özgüven kazandırmayı, moral ve motivasyonu artırmayı hedeflediklerini söyledi

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Lige iyi başlamalıyız

 

KADROMUZ KISITLIYDI
Samsunspor'da Teknik Direktör Osman Özköylü, ilk devreyi istediklerini gibi geçemediklerini bunun nedeninin ise ellerindeki kısıtlı kadro olduğunu söyledi. Özköylü, "Antalya’da kamp planlamasını yaptık. Transferler açıldıktan sonra görüştüğümüz bazı oyuncular var. Onlarla ilgili çalışmalarımız olacak. Yeni gelecek arkadaşlar birlikte ikinci yarı daha iyi olacak. İlk yarıda alternatifli oyuncu olmayışı sebebiyle özellikle hücum bölgesinde çok eksik olmamızdan dolayı ilk yarıyı kötü bitirdik" dedi.

YENİ OYUNCULAR GELECEK
Özköylü, "Yeni oyuncular takıma katılacak. Bu oyuncuların takıma adaptasyonu, onların hazır hale getirilmesi, takıma ve oyun sistemine adaptasyonu biraz zaman alacaktır. Bu bizim için dezavantaj mutlaka olacaktır. Ama iyi başlamak zorundayız. İkinci yarının ilk 3-4 maçında alacağımız iyi sonuçlar bize özgüven katacak, moral, motivasyonumuzu yükseltecek ve ileriye doğru çok iyi bakmamızı sağlayacak. İstediğimiz oyuncuları takıma katabilirsek, büyük rahatlık olacak" diye konuştu. 

 

SIRADAKİ HABER
}