HaberlerManisa HaberleriBorsa'dan AK Parti'ye hayırlı olsun ziyareti

Borsa'dan AK Parti'ye hayırlı olsun ziyareti - Manisa Haberleri

Manisa'nın Salihli ilçesinde, Yetiş Aksoy Başkanlığı'ndaki Ticaret Borsası yönetimi, Selçuk Dinç Başkanlığı'ndaki AK Parti Salihli İlçe Teşkilatı yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Borsa'dan AK Parti'ye hayırlı olsun ziyareti

Yönetim kurulu üyeleri Mevlüt Özer, M. Emin Deniz ve Borsa Genel Sekreteri Turan Yalçın ile birlikte AK Parti'yi ziyaret eden Borsa Başkanı Aksoy, İlçe Başkanı Dinç ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletip, görevlerinde başarılar diledi.
Ziyarette konuşan Borsa Başkanı Aksoy, 'Bizim amacımız her zaman üyelerimize, üreticilerimize ve Salihli'mize artı bir değer katmak ve onlara hizmet kalitemizi arttırarak sürdürmektir. Biz bugün bulunduğumuz, katıldığımız her platformda Salihli'mizin ve bölgemizin sorunlarını gündeme getiriyoruz ve bu sorunlar için çözüm arayışları içinde oluyoruz. Her zaman dediğimiz gibi biz Salihli için elimizi taşın altına koymaya daima hazırız' dedi.
Salihli Ticaret Borsası Başkanı Aksoy ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Dinç ise hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Borsa yönetim kuruluna teşekkür etti.

Borsa’dan AK Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

SIRADAKİ HABER
}