Kaos oluşturmaya çalışıyorlar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, bazı odakların Türk halkının moralini bozarak kaos oluşturmaya çalıştığını ifade ederek, 'Bizler milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza ettiğimiz, birbirimizle daha fazla kenetlendiğimiz, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece, Allah'ın izniyle bu tür kirli oyunlar asla amacına ulaşamayacak'' dedi

Kaos oluşturmaya çalışıyorlar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasında bulunan Milletvekili Odası'nda 'Halk Buluşması' adı altında düzenli olarak gerçekleştirdiği programda vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemek için bir araya geldi. Burada vatandaşları dinleyen Köktaş, İstanbul'da yeni yılın ilk saatlerinde yaşanan terör saldırısını da lanetledi.

AMAÇLARINA
ULAŞAMAYACAKLAR
Birinci görevlerinin Türk milletinin ümitlerini yarına taşımak olduğunu kaydeden Köktaş, ''Bu anlamda AK Parti hükümetleri olarak 14 yıldır önemli adımlar atıldı. Bu adımlar atılırken ülkemiz bir çok oyunlarla, tuzaklarla, engellemelerde, darbe girişimleriyle karşı karşıya kaldı. Çünkü Türkiye'nin büyümemesini, dünyada söz sahibi olmasını istemeyen hain odaklar ve onun alçak işbirlikçileri terör adı altında masum insanları, güvenlik güçlerimizi hedef aldı. Milletimizin huzuruna kastedenler ve onların taşeronları, sivilleri de hedef alan menfur saldırılarla, ülkemizi istikrarsızlaştırmaya, halkımızın moralini bozarak kaos oluşturmaya çalışıyorlar. Bunu yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul Ortaköy’de bir kez daha gördük. Ancak bizler milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza ettiğimiz, birbirimizle daha fazla kenetlendiğimiz, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece, Allah'ın izniyle bu tür kirli oyunlar asla amacına ulaşamayacak" diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

1 Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

2 İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

3 Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

Kazadan sonra sürücü buhar oldu

4 Kazadan sonra sürücü buhar oldu

Arda Turan dede ocağında

5 Arda Turan dede ocağında

Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

6 Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

Başkent'te bomba alarmı

7 Başkent'te bomba alarmı

Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

8 Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bomba paniği

9 Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bomba paniği

Adana'da eczane kundaklandı

10 Adana'da eczane kundaklandı


SIRADAKİ HABER