HaberlerKaos oluşturmaya çalışıyorlar

Kaos oluşturmaya çalışıyorlar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, bazı odakların Türk halkının moralini bozarak kaos oluşturmaya çalıştığını ifade ederek, 'Bizler milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza ettiğimiz, birbirimizle daha fazla kenetlendiğimiz, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece, Allah'ın izniyle bu tür kirli oyunlar asla amacına ulaşamayacak'' dedi

Kaos oluşturmaya çalışıyorlar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasında bulunan Milletvekili Odası'nda 'Halk Buluşması' adı altında düzenli olarak gerçekleştirdiği programda vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemek için bir araya geldi. Burada vatandaşları dinleyen Köktaş, İstanbul'da yeni yılın ilk saatlerinde yaşanan terör saldırısını da lanetledi.

AMAÇLARINA
ULAŞAMAYACAKLAR
Birinci görevlerinin Türk milletinin ümitlerini yarına taşımak olduğunu kaydeden Köktaş, ''Bu anlamda AK Parti hükümetleri olarak 14 yıldır önemli adımlar atıldı. Bu adımlar atılırken ülkemiz bir çok oyunlarla, tuzaklarla, engellemelerde, darbe girişimleriyle karşı karşıya kaldı. Çünkü Türkiye'nin büyümemesini, dünyada söz sahibi olmasını istemeyen hain odaklar ve onun alçak işbirlikçileri terör adı altında masum insanları, güvenlik güçlerimizi hedef aldı. Milletimizin huzuruna kastedenler ve onların taşeronları, sivilleri de hedef alan menfur saldırılarla, ülkemizi istikrarsızlaştırmaya, halkımızın moralini bozarak kaos oluşturmaya çalışıyorlar. Bunu yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul Ortaköy’de bir kez daha gördük. Ancak bizler milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza ettiğimiz, birbirimizle daha fazla kenetlendiğimiz, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece, Allah'ın izniyle bu tür kirli oyunlar asla amacına ulaşamayacak" diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}