Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Kaos oluşturmaya çalışıyorlar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, bazı odakların Türk halkının moralini bozarak kaos oluşturmaya çalıştığını ifade ederek, 'Bizler milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza ettiğimiz, birbirimizle daha fazla kenetlendiğimiz, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece, Allah'ın izniyle bu tür kirli oyunlar asla amacına ulaşamayacak'' dedi

Kaos oluşturmaya çalışıyorlar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasında bulunan Milletvekili Odası'nda 'Halk Buluşması' adı altında düzenli olarak gerçekleştirdiği programda vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemek için bir araya geldi. Burada vatandaşları dinleyen Köktaş, İstanbul'da yeni yılın ilk saatlerinde yaşanan terör saldırısını da lanetledi.

AMAÇLARINA
ULAŞAMAYACAKLAR
Birinci görevlerinin Türk milletinin ümitlerini yarına taşımak olduğunu kaydeden Köktaş, ''Bu anlamda AK Parti hükümetleri olarak 14 yıldır önemli adımlar atıldı. Bu adımlar atılırken ülkemiz bir çok oyunlarla, tuzaklarla, engellemelerde, darbe girişimleriyle karşı karşıya kaldı. Çünkü Türkiye'nin büyümemesini, dünyada söz sahibi olmasını istemeyen hain odaklar ve onun alçak işbirlikçileri terör adı altında masum insanları, güvenlik güçlerimizi hedef aldı. Milletimizin huzuruna kastedenler ve onların taşeronları, sivilleri de hedef alan menfur saldırılarla, ülkemizi istikrarsızlaştırmaya, halkımızın moralini bozarak kaos oluşturmaya çalışıyorlar. Bunu yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul Ortaköy’de bir kez daha gördük. Ancak bizler milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza ettiğimiz, birbirimizle daha fazla kenetlendiğimiz, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece, Allah'ın izniyle bu tür kirli oyunlar asla amacına ulaşamayacak" diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Samsunsporda 3ü de tamam

1 Samsunspor: Samsunspor'da 3'ü de tamam

Samsunspor Özköylü Samsunda

2 Samsunspor: Özköylü Samsun'da

Atakuma gol makinesi

3 Atakum'a gol makinesi

Samsun Haber Samsunda FETÖden 38 iş adamının yargılanmasına başlandı

4 Samsun Haber: Samsun'da FETÖ'den 38 iş adamının yargılanmasına başlandı

Samsunspor Özköylüyle yollar ayrıldı

5 Samsunspor: Özköylü'yle yollar ayrıldı

Samsunspor Ndiaye Gençlerbirliği yolunda

6 Samsunspor: N'diaye Gençlerbirliği yolunda

Samsun Haber Meteorolojiden uyarı 2 Hazirandan sonrasına dikkat

7 Samsun Haber: Meteorolojiden uyarı! 2 Haziran'dan sonrasına dikkat!

Unutmadık

8 Unutmadık...

Samsun Haber Samsunun Saklı Cennetine turistik tesis

9 Samsun Haber: Samsun'un 'Saklı Cenneti'ne turistik tesis

Samsunspor Samsunsporda kritik toplantı

10 Samsunspor: Samsunspor'da kritik toplantı


SIRADAKİ HABER