HaberlerSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: Kamp verimli geçiyor

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: Kamp verimli geçiyor

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, kampın verimli geçtiğini söyledi. İkinci devre hazırlıklarının sürdüğünü dile getiren Zeren, 'Antalya'da herşey yolunda. Verimli bir kamp gerçekleştiriyoruz. Önce Keçiören ardından Şanlıurfaspor ile hazırlık maçları oynayıp eksikliklerimize bakacağız'dedi

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: Kamp verimli geçiyor

İYİ HAZIRLANIYORUZ

Antalya'da gerçekleştirdiği kamp ile ligin ikinci devresine hazırlanan Samsunspor'da gözler oynanacak hazırlık maçlarına çevrildi. Kampın verimli bir şekilde devam ettiğini belirten Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Öncelikle İstanbul'da yapılan terör saldırısını kınıyoruz. Terör yüzünden çok canımız gitti. Umarım bu son olur. Antalya'da yaptığımız kampta oyuncularımız hem güç depoluyor hemde taktiksel anlamda çalışmalar yapıyor"dedi.

İKİ HAZIRLIK MAÇI OYNANACAK
4 Ocak'ta önce Keçiörenspor ile ardından 6 Ocak'ta Şanlıurfaspor ile hazırlık maçları oynayacağız. Bu maçlarda teknik kadromuz takımın eksik bölgelerini tespit edecek ve tamamlamaya yönelik çalışmalar yapacaktır. Transferlerle alakalı tahtanın açılmasını bekliyoruz, görüştüğümüz isimler bizden haber bekliyor. İnşallah yönetimimiz bu sorunu da çözecektir ve Samsunspor yapılacak transferlerle büyük bir nefes alacak"diye konuştu.

Salim YILDIZ

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}