Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Malatya haber: Bakan Tüfenkci'den şehitler için taziye mesajı

Malatya haber: Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfeknci, Fırat Kalkanı Operasyonu kapsamında Halep'e bağlı El Bab'da şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Hüsnü Bilgiç ve silah arkadaşı Astsubay Kıdemli Çavuş Hamza Şimşek için bir yazılı bir açıklama yayımlayarak, üzüntülerini dile getirdi.

Bakan Tüfenkci'den şehitler için taziye mesajı
Malatya haber:
Türkiye düşmanlarının kökünü kazırken gelen şehit haberleriyle derinden sarsıldıklarını kaydeden Bakan Tüfenkci, 'Ülkemizin istikbali için yürütülen bu mücadelede DEAŞ başta olmak üzere tüm terör örgütlerinin kökünü kazımaya devam edeceğiz' dedi.
Tüfenkci yaptığı açıklamada, 'Malatyalı hemşehrimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Hüsnü Bilgiç ile silah arkadaşı Bakım Astsubay Kıdemli Çavuş Hamza Şimşek'in Fırat Kalkanı Operasyonu kapsamında Halep'e bağlı El Bab'da şehit düşmesinden derin bir teessür duydum.
Şehitlerimiz Bilgiç ve Şimşek'e Allah'tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine sabır, yaralı vatan evlatlarımıza da acil şifalar diliyorum.
Ülkemizin savunması adına kar, kış demeden Suriye'de Fırat Kalkanı Operasyonunda kahramanca çarpışan yiğitlerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum.
Silahlı Kuvvetlerimiz ile güvenlik güçlerimiz yurt içinde ve yurt dışında, ülkemizi ve milletimizi korumak için terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele yürütüyor. Ülkemizin istikbali için yürütülen bu mücadelede DEAŞ başta olmak üzere tüm terör örgütlerinin kökünü kazımaya devam edeceğiz.
Türkiye'yi terörle terbiye etme ve istikrarsızlaştırma gayreti içerisinde olanlar da bilsinler ki hiçbir güç milletin birlik ve beraberliği karşısında başarıya ulaşma şansı yakalayamayacak.
Başta Malatyalı hemşehrim Hüsnü Bilgiç olmak üzere vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin güvenliği, ülkenin huzuru ve esenliği için verilen mücadelede şehit düşen tüm kahramanlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum' ifadelerine yer verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 3 takımı geçebildi

1 Samsunspor 3 takımı geçebildi

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

2 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

Samsuna elektronik kelepçe

3 Samsun'a elektronik kelepçe

Sağlıkçılara izin yasağı

4 Sağlıkçılara izin yasağı

Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

5 Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

Bakan Müezzinoğlundan kıdem tazminatı açıklaması

6 Bakan Müezzinoğlu'ndan kıdem tazminatı açıklaması

SAMSUNSPORA AĞIR FATURA

7 SAMSUNSPOR'A AĞIR FATURA

Taklit gıdalardan uzak durun

8 Taklit gıdalardan uzak durun

Bereket

9 Bereket...

Otogarda kaçak  sigara baskını

10 Otogarda kaçak sigara baskını


SIRADAKİ HABER