Kayseri haber: Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki:

Kayseri haber: Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 'Ana muhalefet dediğimiz taraf şimdi en iyi FETÖ'cü kesildi' dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki:

AK Parti Kayseri İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yüklendi. Toplantıda konuşan Bakan Özhaseki, 'Ana muhalefet dediğimiz taraf şimdi en iyi FETÖ'cü kesildi. Bir mağdur edebiyatı tutturdular, durmadan da laf çarpıyorlar. 'Efendim bunlarla siz beraberdiniz, bunları siz büyüttünüz.' Evet, bunlar masum zamanlarında yanımızdaydı. Bunların 2 sene sonra cinayet işlemeyeceklerini ben nereden bileyim? Ama siz şimdi onlarla beraberliği bile bile yapıyorsunuz. Cinayetlerini gördünüz, darbe teşebbüsünü gördünüz, rezilliklerini gördünüz. Pisliklerini, ahlaksızlıklarını gördünüz. Niye berabersiniz şimdi? Asıl siz bunun hesabını verin. Bunca kötülüklerden sonra bunlarla nasıl beraber oluyorsunuz? Eğer bir yaş yanmışsa getirin hakkını teslim edelim. Biz de bir gemide 999 tane öldürülecek 1 tane masum olsa o masumun sayesinde gemi batırılmaz. Bir tane masum varsa inceleyelim, kurtaralım eyvallah. Ama sizin derdiniz o değil. Şimdi bir FETÖ'cülük sardı bunları, Allah kolaylık versin' ifadelerini kullandı.
Toplantıda konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da Kılıçdaroğlu'na yüklendi. Yıldız, 'Anayasa değişikliğine evet oyu verenler haindir' diyen Kılıçdaroğlu'na, 'CHP Genel Başkanı 2 gün önce bir laf etti. Çok talihsiz bir cümleydi. Sadece bugün için değil aslında her zaman yaptığı bir şey. Anayasa değişikliği ile alakalı TBMM Genel Kurulu'na gelen, kavgalı ve gergin bir ortamda komisyondan geçen taslağa 'Evet' oyu verenler haindir' dedi. Milletvekillerini hain olarak ilan ediyorsunuz, açık oy beyanında bulunuyorsunuz. Ama Devlet Bahçeli 'Ben Anayasa değişikliğine evet oyu vereceğim' dedi. Şimdi Sayın Bahçeli hain mi oldu?' dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki:EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Reis ailesinin acı günü

2 Reis ailesinin acı günü

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

3 Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsunspor'da personele müjde

4 Samsunspor'da personele müjde

Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

5 Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

6 Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

1 günlük Hasılat Samsunspor'a

7 1 günlük Hasılat Samsunspor'a

Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz'

8 Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz'

Jonathan Ayite ve Samed Kılıç'la ilgili kriz çözüldü

9 Jonathan Ayite ve Samed Kılıç'la ilgili kriz çözüldü

Samsun'da kullanılmayan binanın bodrumunu kazdılar

10 Samsun'da kullanılmayan binanın bodrumunu kazdılar


SIRADAKİ HABER