Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Antalya haber: Antalyasporlular yemekte buluştu

Antalya haber: Antalyasporlu futbolcular, eski yöneticilerden Erdal Atılgan'ın düzenlediği moral yemeğinde eğlenceli dakikalar yaşadı.

Antalyasporlular yemekte buluştu
Antalya haber:
Deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı maça hazırlanan Antalyaspor'da yönetim, teknik heyet ve futbolcular, eski yöneticilerden Erdal Atılgan'ın düzenlediği moral yemeğinde bir araya geldi. Konyaaltı'daki Lara Balıkevi'nde düzenlenen moral yemeği, Antalyaspor'un devre arası kampının galasına dönüştü. Yemeğe, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Asbaşkan İsmail Bilal, yönetim kurulu üyelerinden Emin Altıner ve Salih Peker, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yardımcıları ve futbolcular katıldı.

Mikrofon olarak muz
Yemek organizasyonu, takım kaptanı Samuel Eto'o'nun tanışma organizasyonu sayesinde neşeli sonlandı. Mikrofon olarak garsonlardan muz isteyen Eto'o, muz getirmeye giden garsonun elindeki tatlı tepsisini kendisi tuttu. Eto'o, muz geldikten sonra takıma yeni katılanların kendilerini tanıtmalarını istedi, tanıtma konuşmasına göre şarkı söylemesi veya dans etmesini isteyeceklerini söyledi. Eto'o ilk olarak Salih Dursun'u çağırdı ve mikrofon olarak kullanması için muzu verdi. Takımdaki arkadaşlık ortamı nedeniyle Antalyaspor'a çok çabuk alıştığını söyleyen Salih Dursun, oynadığı mevkiyi açıklarken takım arkadaşlarının esprili sataşmaları üzerine, 'Ben 3 mevkide oynuyorum, hocam nerede isterse orada oynarım' dedi.

Mbilla'dan dans şov
Eto'o, Salih Dursun'dan sonra Sandro Ranieri'yi çağırdı. Yanına Danilo'yu çağıran Ranieri de takıma katıldığı ilk gün futbolcular arasındaki arkadaşlık bağlarına hayran kaldığını belirterek, 'Bu arkadaşlık bizi daha büyük başarılara koşturacak' diye konuştu. Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın yardımcılarının da kendilerini tanıtmasından sonra, dans etmesi için Mbilla çağrıldı. Mbilla da Başkan Ali Şafak Öztürk'ü davet etti. Mbilla'nın esprili sözlerle Gaziantepspor primini açıklaması için ısrar etmesine rağmen rakam belirtmeyen Başkan Öztürk, 'Hedefimizin büyüdüğünü aklınızdan çıkarmayın. İkinci yarıda daha büyük hedeflerimiz var' diye konuştu.
Mbilla, dans etmesi için takım arkadaşlarından gelen ısrar üzerine Yekta Kurutuluş ve Antrenör Bülent Albayrak ile birlikte 'Ankara'nın bağları' şarkısı eşliğinde kısa süreli bir dans şov sundu.

Antalyasporlular yemekte buluştu



EN ÇOK OKUNANLAR

 Fındıkta fiyat umudu

1 Fındıkta fiyat umudu

Samsunda esrarengiz olay

2 Samsun'da esrarengiz olay

 Çarşambada korkutan deprem

3 Çarşamba'da korkutan deprem

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

4 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

Samsundaki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

5 Samsun'daki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

Kabus gibi

6 Kabus gibi

Samsunda şüpheli ölüm

7 Samsun'da şüpheli ölüm

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

8 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Samsunda hamsi fiyatları şok etti

9 Samsun'da hamsi fiyatları şok etti

Samsunda FETÖden 2 kişi tutuklandı

10 Samsun'da FETÖ'den 2 kişi tutuklandı


SIRADAKİ HABER