X Reklamı Kapat

SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç: Beraberliğimiz daim olsun

SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Gömeç, 'Sesimizi duyuran basınımızının değerli temsilcileri ile bizim birlik ve beraberliğimiz her zaman daim olsun' dedi

 SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç: Beraberliğimiz daim olsun

Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç, Yönetim kurulu Üyesi Kerem Özal ve Dernek Asistanı Özlem Erdoğan ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Ziyarette Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Medya Haberler Müdürü Onur Nurdemir, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş ile sohbet eden Gömeç, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

SAMGİAD Başkanı Gömeç, Haber Medya Grubu ile uzun yıllardır devam eden uyumlu çalışmalarının önemine vurgu yaparak, "Arkadaşlarımızla birlikte '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' gibi anlamlı bir dönem içerisinde bulunduğumuz için bu ziyareti gerçekleştirmek ve en içten teşekkürlerimi iletmek için buradayım. Sesimizi duyuran değerli basın mensuplarıyla birlik ve beraberliğimiz her zaman daim olsun. Birlikte yaratacağımız sinerjinin devamlılığını diliyorum. Haber Medya Grubu'nun tüm yöneticilerinin ve çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü bir kez daha kutluyor, kendilerine sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum" dedi.

Dilber BAHADIR 



EN ÇOK OKUNANLAR

Sürpriz isimler yolda

1 Sürpriz isimler yolda

Samsunda suç örgütü şüphelisi 10 kişi tutuklandı

2 Samsun'da suç örgütü şüphelisi 10 kişi tutuklandı

Samsunda patpat kazası 1 ölü, 1 yaralı

3 Samsun'da patpat kazası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsunda tüfekle ev kurşunlayan zanlı yakalandı

4 Samsun'da tüfekle ev kurşunlayan zanlı yakalandı

Yeni stat herkesi büyüledi

5 Yeni stat herkesi büyüledi

Futbolcular şaştı kaldı

6 Futbolcular şaştı kaldı

Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğünden sıcak uyarısı

7 Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğünden 'sıcak' uyarısı

Samsunda sahte polis tutuklandı

8 Samsun'da sahte polis tutuklandı

Samsunspor 3 veya 4 maç oynayacak

9 Samsunspor 3 veya 4 maç oynayacak

İlk altın madalya geldi

10 İlk altın madalya geldi


SIRADAKİ HABER