HaberlerEn az 3 hafta lazım...

En az 3 hafta lazım...

Teknik Direktör Osman Özköylü, istedikleri transferleri henüz bitirememelerinin kendisini endişelendirdiğini belirterek, 'Transfer işi uzayınca, kampta gerekli taktik çalışmaları da yapamadık. Takımın oturması için en az 3 hafta lazım' dedi

En az 3 hafta lazım...

TAKTİK ÇALIŞAMADIK

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, NTV Radyo'yaki Anadolu'da Futbol programına bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam, "Transferi halen bitiremedik. Bu durum da beni endişelendiriyor. Çünkü kampta istediğim kadar taktik antrenman yapamadık. Transferler geleli daha 1 hafta oldu, olmadı. Yine bazı bölgelere henüz istediğimiz oyuncuları alamadık. Gelen oyunculara kondisyon yüklemesi yapamadık. Bu takımın tamamen oturması için en az 3 hafta lazım ve bu süreçte de birbirinden zorlu maçlar oynayacağız" diye konuştu.

TRANSFERDE SON DURUM
Özköylü, "Chibuike gibi büyük bir oyuncuyla görüştük. Ancak bu durum çok dallanıp budaklandı. Bize uçuk bir rakam sundular, biz de verebileceğimiz rakamı söyledik. Anlaşılırsa, takımımda görmek isterim. Adiloviç transferi ise hemen hemen bitti. Oyuncunun geçmiş dönemlerden de takımdan büyük alacağı vardı. Bize kolaylık sağladı. Biz de maç başı ücret konusunda kendisiyle anlaştık. Yine görüşülen isimler var. Bunların bir an önce bitmesi lazımki, benim de kiminle çalışacağımı bilmem gerekiyor. Yönetimimiz bu konuda titiz ve ciddi bir çalışma yürütüyor" dedi.

SIRADAKİ HABER
}