Haberlerİstanbul HaberleriFatih Camii'nde Beşiktaş şehitleri için Mevlid okutuldu

Fatih Camii'nde Beşiktaş şehitleri için Mevlid okutuldu - İstanbul Haberleri

İSTANBUL (İHA) – Beşiktaş'taki hain terör saldırısında şehit olan polisler için İstanbul genelinde Mevlid okutuldu. Fatih Camii'nde çok sayıda üst düzey emniyet mensubunun katılımıyla düzenlenen Mevlid programında şehit polisler, vefatlarının 40'ıncı gününde dualarla anıldı.

Fatih Camii'nde Beşiktaş şehitleri için Mevlid okutuldu

Beşiktaş'ta 10 Aralık 2016 günü düzenlenen hain terör saldırısında şehit olan polisler için İstanbul'un tüm ilçe emniyet müdürlükleri kendi bölgelerinde Mevlid programı düzenledi. Fatih Camii'nde de cuma namazı öncesi düzenlenen Mevlid programına, İstanbul Emniyet Müdürü Yardımcısı Haydar Özdemir, İstanbul Emniyet Müdürü Yardımcısı Zafer Ağırkaya, İstanbul Emniyet Müdürü Yardımcısı Necmettin Öztürk, İstanbul Emniyet Müdürü Yardımcısı Atalay Bahar, Fatih İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Muharrem Yagan, Havacılık Şube Müdürü Mehmet Tok, yaklaşık 400 emniyet çalışanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cuma namazı öncesi Fatih Camii'nde düzenlenen Mevlid programı için güvenlik üst düzeye çıkartıldı. Polis özel harekat timleri ve çevik kuvvet ekipleri cami ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Mevlid programının sonunda şehitlerin ruhuna 75 bin hatmi şerif okundu.
Cuma namazı sonrasında vatandaşlara lokma ikram edildi.

Fatih Camii’nde Beşiktaş şehitleri için Mevlid okutuldu

SIRADAKİ HABER
}