HaberlerLovelet'te kahkaha tufanı

Lovelet'te kahkaha tufanı

Selçuk Aydemir'in yönettiği, başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in paylaştığı 'Çalgı Çengi'nin devam filmi 'Çalgı Çengi İkimiz'in galası, Lovelet AVM'nin muhteşem konseptle hazırlanan yeni sinema salonunda yapıldı

Lovelet'te kahkaha tufanı

İzleyici tarafından büyük beğeni toplayan 'Çalgı Çengi'nin devam filmi olan 'Çalgı Çengi İkimiz'in galası Lovelet AVM'nin yeni hazırlanan ve sanatseverlerden tam not alan sinema salonunda yapıldı. Hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan ikili izleyiciyle sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. İzleyicilerin yer yer izdiham oluşturdukları galada ünlü ikilinin sıcak tavırları dikkatlerden kaçmadı. Sorulara yanıt verirken hayranları kahkahaya boğan ikili davranışları ile Samsun halkının gönlündeki yerini taçlandırdı.

BÜTÜN SALONU
TEK TEK GEZDİLER
Galaya katılan seyircilerin bulunduğu salonları tek tek gezerek sohbet eden ikili, izleyici ile kahkaha dolu dakilar geçirdi. Seyircilerden gelen sorulara yanıt veren Kural ve Cemcir hatıra fotoğrafı çekilmek isteyen hayranlarını da kırmadı.

HALA GÜLÜYORUM
Ünlü oyuncu Murat Cemcir, ilk filmin daha kapalı ortamda geçtiğini ve sert bir mizaha sahip olduğunu belirterek "Bu filmi aile ortamında 7'den 70'e herkes izleyebilir, örneğin ben filmi yirmi kez izlememe rağmen, hala gülüyorum" dedi.

AHMET KURAL'DAN
YENİ DİZİ MÜJDESİ
'Çalgı Çengi' ile çok yoğun ilgi aldıklarını ve her şeyin iyi gittiğini ifade eden Ahmet Kural, izleyicinin 'İşler Güçler' dizisine olan hayranlığının farkında olduklarını belirterek "Seneye bu zamanlar yüzde 90 bir dizi ile karşınızda olacağız" diye konuştu.

SAMSUN İZLEYİCİSİ
BAMBAŞKA
İzleyici ile sohbet esnasında çok keyif aldıklarını belirten ikili, "Samsun halkının enerjisi bambaşka ve burada oluşumuzun en büyük sebebi de bu. En kısa zamanda farklı projelerle sizlerle bir araya gelmek istiyoruz, yoğun ilginiz için teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

OMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN
ÜNLÜ İKİLİYE JEST


Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunu Ahmet Kural'ı unutmayan Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü öğrencileri, ünlü ikiliye film afişinde bulunan fotoğrafı ahşap yakma sanatıyla işledikleri portreyi hediye etti.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}