HaberlerBuz Lazer ile istenmeyen tüylere son

Buz Lazer ile istenmeyen tüylere son

Fatoş Sivaslı Güzellik Merkezi, Buz Lazer teknolojisiyle acı ve ağrı olmadan daha kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlıyor

Buz Lazer ile istenmeyen tüylere son

Buz Lazer hakkında bilgi veren Fatoş Sivaslı Güzellik Merkezi sahibi Fatoş Sivaslı, artık çok daha kısa bir sürede tüylerin bittiğini söyledi. Sivaslı, “Alma Lasers, 2014 yılının sonunda Buz Lazer teknolojisi, lazer epilasyona bambaşka bir boyut getirdi. Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı. Çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük. Buz Lazer,  teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz. Buz Lazer cihazının markası, Soprano ICE'dır” dedi.

 

 

BUZ TUTAN TEDAVİ BAŞLIĞI 

Sivaslı açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Buz Lazer, teknolojisinin avantajlarından biri de büyük spot size a sahip tedavi başlığı, 2x1cm, her atışta çok daha büyük bir alana etki etmektedir. Mesela diğer lazer sistemleriyle saatler süren tüm vücut epilasyonu Buz Lazer ile sadece 30 dakika da tamamlanıyor. Ayrıca kesin sonuçlar elde etmek için gerekli olan seans sayısı da düştü. Klinik araştırmalara göre altı hafta aralıklı altı seansın optimum sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu gösteriyor.

Adından da anlaşılacağı üzere Buz Lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmak için vücudumuzda gezdirilen tedavi başlığının uygulama anında buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması ve bunu yaparken de etkinliğinden hiçbir şey kaybetmemesi demek”

 





SIRADAKİ HABER
}