HaberlerTransfer ikinci planda

Transfer ikinci planda

Samsunspor yönetimi transferi ikinci plana alırken, tüm konsantrasyonunu mevcut takımın durumuna verdi. Salı günü son bulacak transfer dönemine kadar önümüzdeki sezon da düşünülerek şartlara uygun oyuncu bulunursa alınacak, yoksa herhangi bir transfer düşünülmüyor

Transfer ikinci planda

TAKIMA ODAKLANDI
Samsunspor yönetimi büyük zorlukları aşarak devre arasında tam 10 yeni ismi takıma kazandırdı. Kevin Brands, Famoussa Kone, Jeroen Lumu, Eldin Adiloviç, Abdülkerim Bardakçı, Göksu Türkdoğan, Kenan Karışık, Vedat Bora, Ahmet Burak Solakel ve Erkam Reşmen'i takım katan yönetim, şimdilik transferi ikinci plana attı. Artık tamamen mevcut takıma odaklanan yönetim, futbolcuların sorunlarını çözmeye ve onlara moral motivasyon sağlamaya çalışıyor.

SALI GÜNÜ BİTİYOR
Öte yandan futbolda ara transfer dönemi salı günü son bulacak. Şu anda hemen hemen eksik bölgelere takviye yapan yönetim kaleci transferi için yabancı isimlerle görüşüyordu. Bu görüşmeler hafta başında masaya yatırılacak ve önümüzdeki sezon da düşünülerek şartlara uygun oyuncular bulunursa alınacak. Bunun dışında ise herhangi bir transfer düşünülmüyor. Yönetim tamamen takımın ligdeki durumuna odaklandı.

10 YENİ İSİM...
Salı günü son bulacak ara transfer döneminde Samsunspor 10 yeni ismi takıma katmıştı.

SIRADAKİ HABER
}