HaberlerOyuncu Anne 'Şermin Çarkacı' Samsun'a geliyor

Oyuncu Anne 'Şermin Çarkacı' Samsun'a geliyor

Oyuncu Anne 'Şermin Çarkacı' yeni kitabı Dedemin Bakkalı ile Samsun'da sevenleri ile buluşacak.

Oyuncu Anne 'Şermin Çarkacı' Samsun'a geliyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi(AVM), sosyal medyada “Oyuncu Anne” ismiyle tanınan Şermin Çarkacı'yı son kitabı Dedemin Bakkalı'nın imza günü ve sergisi için 4-5 Şubat tarihlerinde misafir edecek.
“Oyuncu Anne” ismiyle yüz binlerce takipçiye ulaşan, "Oyuncu Anne, Başlarım Anneliğe ve Oyun Takvim"lerinin yazarı Şermin Çarkacı, şimdi de "Dedemin Bakkalı’’ isimli yeni kitabıyla okuyucularına ‘merhaba’ dedi. Şermin Çarkacı önceki kitaplarında çocuk gelişimi üzerine tecrübelerini direkt olarak okurları ile paylaşmıştı. Dedemin Bakkalı kitabında ise bu kez yine kendi tecrübelerinden esinlenerek büyüklere çocukların gözünden kendilerini görme imkânı verirken; küçüklere ticaretin, yenilikçi düşünmenin, büyüklerin dünyasının ve insan ilişkilerine dair inceliklerin ipuçlarını veriyor.
Yeşilyurt AVM, kitabını imzalatmak ve Şermin Çarkacı’nın sohbetine katılmak isteyen tüm misafirlerini 5 Şubat Pazar günü saat 15.00’te AVM’nin food court katına beklediklerini duyurdu.
80’li, 90’lı yıllarda bakkallarda satılan ürünleri, o dönemin reklamlarının ve kitaba konu olan gerçek objelerin bulunduğu “Dedemin Bakkalı” sergisi 4-5 Şubat tarihlerinde Yeşilyurt AVM food court katı Miniclub alanında olacak. Anne ve babaların çocuklarıyla birlikte gezebilecekleri sergide, çocuklar anne babalarının zamanındaki bakkal ürünlerini görecekler, yetişkinler de kendi çocukluklarına gidecekler.
Yeşilyurt AVM’den yapılan açıklamada, “Şermin Çarkacı İmza Günü ve Dedemin Bakkalı sergisi ile keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyen tüm misafirlerimizi AVM’mize bekliyoruz” denildi.

SIRADAKİ HABER
}