HaberlerBalıkesir HaberleriEdremit'te AK Parti mahalle danışmalarını aralıksız sürdürüyor

Edremit'te AK Parti mahalle danışmalarını aralıksız sürdürüyor - Balıkesir Haberleri

Edremit AK Parti İlçe Teşkilatı mahalle danışma toplantılarını hızlandırdı.

Edremit'te AK Parti mahalle danışmalarını aralıksız sürdürüyor

Yaklaşık bir yıldan bu yana düzenli şekilde bir araya gelen mahalle başkanları referandum nedeniyle çalışmalarını yoğunlaştırdı.
İlçe merkezinde, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oktay Çulgatay başkanlığında düzenlenen toplantıya, İlçe Başkanı Metin Örkçü, Teşkilat Başkanı Efraim Altay, Tanıtım ve Medya Başkanı Bekir Terzioğlu, başkan yardımcılarından Şerafettin Durgun, Çetin Kara, İl Demokrasi Hakem Kurulu Başkanı Ramazan Kaplan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda, mahalle başkanlarına konuşmacılar tarafından yeni başkanlık sistemi, anayasanın değişen maddeleri konusunda geniş bilgiler verildi.
Çulgatay, 'Yeni anayasa hakkında çok olumsuz ve yalan bilgi kirliliği yaşanıyor. Bu konuda partililerimiz çok uyanık olmalı. Vatandaşımıza yeni anayasa taslağını çok iyi anlatmalıyız. Bundan önceki seçimlerde nasıl tarih yazdıysak, Türkiye'nin geleceği ile ilgili bu önemli halk oylamasında yeni bir tarih yazacağız. Biz kimlerin birlikte hareket ettiğini bu millete iyi anlatmamız lazım. CHP ile HDP yan yanamı şimdi, bunu millete anlatacağız. Bu ülkeyi böldürmeyeceğiz. Mazlumların sesi olan Recep Tayyip Erdoğan'a içte ve dışta oynanan büyük oyunu vereceğimiz oyunu 'Evet' ile bozacağız.'diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}