HaberlerSamsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 'Geri dönüş yaptık'

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 'Geri dönüş yaptık'

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, alınan galibiyetle beraber geri dönüş yaptıklarını ve artık ileriye umutla baktıklarını söyledi.

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 'Geri dönüş yaptık'

Özköylü ayrıca, "Yapılan transferlerin ne kadar doğru olduğunu gördük. Kadromuz genişledi ve artık forma rekabeti artacak. Samsunspor camiasından tıpkı Malatya maçı gibi daha çok destek olmalarını bekliyoruz "dedi


Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü Evkur Yeni Malatyaspor galibiyetiyle kaybolan özgüvenlerini yeniden kazandıklarını söyledi. Adana Demirspor ve Yeni Malatyaspor maçında ortaya konulan mücadele ile ne kadar doğru bir transferler yaptıklarını da dile getiren Özköylü, "Henüz herşey bitmiş değil, Malatya galibiyetiyle ayağa yeniden kalktık. Yapılan transferlerin hem Adana Demirspor hemde bu maçta ne kadar doğru olduğunu gördük. Artık ileriye umutla ve güvenle bakıyoruz. Yeni yapılan transferlerin uyum ve fiziksel süreçleri de başarılı bir şekilde tamamlanırsa bu takım bambaşka bir görüntüye kavuşur. Önümüzde zorlu maçlarımız var, en az hasarla bu karşılaşmalardan ayrılmak istiyoruz. Samsunspor camiasından da tıpkı Yeni Malatyaspor maçında olduğu desteklerini artarak vermelerini bekliyoruz"diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}