HaberlerAdıyaman HaberleriBaşkanı Kutlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Adıyaman'a davet etti

Başkanı Kutlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Adıyaman'a davet etti - Adıyaman Haberleri

Adıyaman Belediyesi öncülüğünde 2016 yılının Aralık ayında başlatılan ve yaklaşık bir ay süren 'Yalnız Değilsin Reis, Adıyaman Seninle' başlıklı imza kampanyasında toplanan imzalar, Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan'a ulaştırıldı.

Başkanı Kutlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Adıyaman'a davet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak amacıyla Türkiye'de ilk kez Adıyaman Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Yalnız Değilsin Reis, Adıyaman Seninle' başlıklı imza kampanyasında toplanan imzalar TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu tarafından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ulaştırıldı. 2016 yılının Aralık ayında başlatılan ve yaklaşık bir ay süren imza kampanyasına yoğun ilgi gösteren Adıyamanlıların, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgi ve güvenini ortaya koyan imzaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teslim eden TBMM Başkan Vekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Cumhurbaşkanı Külliyesinde gerçekleşen ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Adıyaman'a davet etti. Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından kısa bir bilgi veren Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Adıyamanlıların kendilerine verdiği görevi yerine getirdiklerini söyleyerek, 'TBMM Başkan Vekilimiz Ahmet Aydın ile birlikte dosyayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teslim edip, 50 bin imzayla kendilerini ilimize davet ettik' dedi. TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 'Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu 'Yalnız Değilsin Reis' diyen 50 bin Adıyamanlı hemşehrimizin imzalarıyla birlikte Cumhurbaşkanımızı Adıyaman'a davet ettik' diye konuştu.
Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Adıyamanlıların kendisine gösterdiği destek ve teveccühten büyük mutluluk duyduğunu ve programına göre kısa süre içerisinde Adıyamanlılara teşekkür ziyaretinde bulunacağını ilettiği belirtildi.

Başkanı Kutlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Adıyaman’a davet etti

SIRADAKİ HABER
}