HaberlerSpor Masası geceye damga vurdu

Spor Masası geceye damga vurdu

Selçuk Kaya, Salim Yıldız ve Tugay Başsan'ın hazırlayıp sunduğu Spor Masası, bu hafta konu ve konuklarıyla yine gündemi belirledi.

Spor Masası geceye damga vurdu

Samsun Süper Amatör Futbol Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın ve Termespor Sportif Direktörü Yavuz Kambur, ligde ki hedeflerini ve gelecek planlarını açıkladı


Haberaks Tv ekranlarında Samsun'da sporun nabzını tutan Spor Masası, yine dopdolu içeriği ile sporseverleri ekrana kilitledi. Selçuk Kaya, Salim Yıldız ve Tugay Başsan'ın hazırlayıp sunduğu programın bu haftaki konukları, Samsun Süper Amatör Futbol Ligi'nde zirve yarışı yapan Atakum Belediyespor'un Başkanı Mehmet Aydın ve Termespor'un Sportif Direktörü Yavuz Kambur oldu. İki takımın sezon içi değerlendirmesi ve hedeflerinin konuşulduğu programda, Atakum ve Termespor'un tatlı rakabeti ele alındı. Karşılıklı jestlerle birbirine başarı dileyen iki takımın yöneticiler, sezon sonunda şampiyon olmak istediklerini ifade etti. Spor Masası'nda ayrıca Bölgesel Amatör Futbol Ligi, Canik Belediyespor'da gelişmeler, tekerlekli sandalye basketbolu, halterde madalya planları ve eskrim gibi spor haberleri ekrana getirildi.

SIRADAKİ HABER
}