HaberlerAraboğlu, 'Bakan Kılıç yol gösterici oldu'

Araboğlu, 'Bakan Kılıç yol gösterici oldu'

Kadrosuna kattığı 13 isimle yenilenen Samsunspor'da keyifler yerinde. Samsunspor Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, 'Bundan sonra Samsunspor'un bu ligde neler yapabileceğini konuşacağız. Herşey yeniden başlıyor. Bizlere yol gösterici olan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a da teşekkür ediyoruz'dedi

Araboğlu, 'Bakan Kılıç yol gösterici oldu'

TEHLİKE GEÇMİŞ DEĞİL
Samsunspor Kulübü Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, gerçekleşen transferler ile yenilen Samsunspor'un ligde iyi işler yapacağını söyledi. 13 transferle kadroda bir derinliğin oluştuğunu belirten Araboğlu, "Artık transferlerimiz yerine oturdu. Bundan sonra bu takım ligde neler yapabilir onu konuşacağız. Herşey yeniden başlıyor. Teknik ekibimiz nezdinde var olan eksikliklerimizi giderip yolumuza bakacağız. Henüz herşey bitmiş değil, daha çok mücadelemiz olacak. Deplasmanda Sivasspor ve evimizde Mersin İdmanyurdu ile oynayacağımız önemli iki maç var"dedi.

BAKAN KILIÇ'A TEŞEKKÜR
Araboğlu ayrıca, "Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç bize zorlu süreçte yardımcı oldu ve yol gösterdi. Kendisine herşey için teşekkür ediyoruz. Evet 13 transferle iyi bir havaya girdik. Ama halen ateş hattındayız. Rakibimiz olan bütün takımlar transfer yaptı. Oluşan kadro derinliği ile oyuncular arasında forma savaşı olacaktır. Biz yöneticiler, taraftarlarımız, teknik ekibimiz sorumluluklarımızı bilip ona göre hareket etmeliyiz. Futbolcu kardeşlerimizin ortaya koyduğu performans müthiş, inşallah kısa süre içerisinde hak ettiğimiz yerlere geleceğiz"diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}