HaberlerOrdu HaberleriZafer Öztürk: 'Çıkmayan candan umut kesilmez'

Zafer Öztürk: 'Çıkmayan candan umut kesilmez' - Ordu Haberleri

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadelesi veren Orduspor'un Sportif Direktörü Zafer Öztürk, 'Çıkmayan candan umut kesilmez. Daha 13 hafta var ve kendi öz çocuklarımızla mücadeleye devam edeceğiz' dedi.

Zafer Öztürk: 'Çıkmayan candan umut kesilmez'

Sezona eksi 9 puanla başlayan ve şu an ligde 14 puanla 17. sırada bulunan Orduspor, seyircisi önünde kaybettiği Maltepespor maçının üzüntüsünü yaşıyor. Orduspor Sportif Direktörü Zafer Öztürk, Maltepespor maçında kaybedilen 3 puana üzüldüklerini söyleyerek, '6 puanlık maç kaybettik. Çok kötü oynadık. Bu yenilgi tüm Orduspor camiasını ve futbolcuları oldukça üzdü. Ama bu yenilgi dünyanın sonu değildir. Eğer 3 maçlık bir seri yakalayabilirsek umutlarımız yeşerir' şeklinde konuştu.
Ligin bitmesine henüz 13 hafta olduğunu belirten ve 'Çıkmayan candan umut kesilmez' diye konuşan Öztürk, 'Transfer tahtamız kapalı. Elimizdeki kendi öz çocuklarımızdan oluşturduğumuz takım ile yola devam edeceğiz. Evet, zor durumdayız ama takımı bırakıp gidecek değiliz. Mücadeleye devam edeceğiz' ifadelerini kullandı.

'Bizim markamız Orduspordur'
Orduspor'un 50 yıllık bir mazisi bulunduğunu ve 3. Lig'de küme düşmeme mücadelesi veren bir takım konumuna gelmesinin üzüntü verici olduğunu vurgulayan Zafer Öztürk, 'Orduspor ligden düşse de Orduspor'dur. Bizim markamız budur. Sonuna kadar da yanında olmamız lazım. Milletvekilimiz Oktay Çanak, Maltepespor maçına gelerek bize ve takıma destek vermiştir. Kendisine teşekkür ediyoruz. Diğer maçlarda da Vali ve Belediye Başkanımız ve diğer protokol mensuplarını da görmek istiyoruz. Orduspor'un dışında başka takımlarımızın da profesyonel liglerde olmasını bizde istiyoruz. Her zaman 'Orduspor haricinde bir takım daha olsun' diye düşünüyor ve konuşuyorduk. Dolayısıyla Güzelorduspor'un da profesyonel liglerde olmasını destekliyoruz. Kişilere kızıp takım tutmamazlık yapmamalıyız. Sonuçta onlarda Ordu takımıdır' açıklamasında bulundu.

SIRADAKİ HABER
}